Problem sa ps3 slim

PozZ imam jedan prob sa ps3 . Preko hdmi radi super ali kad prikljucim preko av kabla ne dobijam nikakvu sliku??? Probao sam na dva televizora isto moj ps3 je 320 gb sa 3.41 fw

Vazo probacu meni ovo netreba ali reko zasto mi neradi

sent from my htc hd2

Zato sto tako jednostavno PS3 radi, samo jedan aktivan izlaz daje.

ok nisam znao jer sam na x360 naviko da samo ubacis ono sto ti treba :D:D

da ne otvaram novu temu
e ljudi imam prob ps3 mi nevidi .avi fiajl to je fim (iron man 2) i kad odem u video files izaberem flesku i tu se ne pojavljuje fajl

Offtopic

@prototype

ajde molim te skloni taj signature. kao prvo em si na xbox forumu, kao drugo raspalices bespotrebnu fanboy paljbu. Ok?

Znas i sam da PS3 nije toliko bolji, nego je tebi sad do jaja zato sto si ga uzeo pre par dana a nemas xbox. a plus jos ne mozes da ga namestis, pa svoj ego zadovoljas kojekakvim potpisima koji dolice klincu od 10 godina a jos kacis i glupave linkove. Mogao sam ja da ti sklonim taj signature ali skloni ga sam molim te, ne prilici to momku kao sto si ti…

Off closed!

vazi nema problema nego to je bilo malo zezanje a fanboyevi neka suzdrze i jos nesto da ne bude nesporazum ja sam uvek mislio i mislim da je ps3 bolji razlog uzimanja xboxa je bilo sto on ima pirate a ps3 nema
nisam ja nikakav fanboy i to da znamo nego ovako bezveze nemoj da pises nego lepo postoji pm za to nemora ovo svako da vidi :slight_smile: