Problem sa paljenjem konzole

Zamoljen sam da otvorim novu temu
Elem, zadnja 2-3 dana imam ogroman problem sa paljenjem
Nekad je palila konzola iz prva 3 puta plafon sad nikako
Zadnje sto sam radio stavio Thief koji nekako sam od sebe ponavlja prvu misiju svaki put kad je predjem i odradio sam par Artwork Updatea
U tom trenutku mi je stari lezerno iscupao napon iz struje pa kontam da je nesto umrlo
I da…lakse se pali kad odvojim hard
Phat je u pitanju zadnji dash (osim ako neki update nije u medjuvremenu izletio)
Hvala unaprijed !!!

Hoće li se iko javiti živi bili ???

Koja konzola, koje godine proizvedena, da li si probao sa drugim napajanjem, da li si probao i preko dzojstika da je ukljucis i direktno na dugme na konzoli i kako se tada ponasa u prvom i u drugom slucaju? To su sva pitanja na koja treba da odgovoris i detaljno da opises problem a ne mi ovde da pogadjamo sta ti imas od konzole, sta ti je ispravno na njoj a sta ne!!!

Mislio sam da sam smorio više ljude sa tim šta imam pošto sam pisao u par tema i taman kad se sve iskristalisalo opet su se gluposti počele dešavati…
Imam Phat Falcon, rgh 2.0 čip u njemu, palio sam preko fabrički žičanog kabla i tada je bilo ok, uglavnom kad palim na dugme nema problema
Primijetio sam da kad palim na dugme a ako je recimo ukopčan bežićni džojstik preko onog charge kabla (imam crni i bijeli i crni kao da bolje radi i jači kontakt signal daje konzoli) teže se pali konzola
Uopšte mi se pojavio problem kada je ćale došao i bukvalno iščupao napajanje iz struje i tu sam postavio meni bitno pitanje, a to je postoji li mogućnost da je nešto crklo ?

Ako nije problem da se kolege studiovpc i M007P jave za jedan moj mali prijedlog (naravno i ostali experti su jako dobro došli)
Koliko je pametno da ja otvorim konzolu i da vam uslikam par stvari, tj. da mi kažete šta da fotkam tačno pa da mi kažete da li je uopšte dobro odrađen RGH jer mi ovo već uveliko opasno smrdi, a imam jedno 2 pendreka skupljaju mi prašinu i mislim da imam jednog pretendenta za upotrebu istih :smiley: ?