Problem sa otpakivanjem rara

nabavio samnovi racunar I od tada nemogu da odpakujem rar torente(sto bi reklisve)imam windows 8 na staroj xp sve je radilo ko sat sad kad dodje do kraja prijavljuje gresku I eventualno otvori folder ali bez fajla

Da nije na torrentu ili raru uključeno Read-only u Properties? Takođe, neke neće otpakovati dok su u utorrentu, zbog uploada, probaj da ga makneš iz utorrenta prvo.

Koju verziju WinRaR-a koristis? Ako je previse zastarela verzija, WinRaR nece da otvara novije fajlove.

za svog zivota od kad imam broadband internet i skidam torente ovo mi se nije desilo

Meni jeste, kada sam skinuo sa xbox-sky. I to samo jednom, za AC2, iz nekog razloga.

Hoće ovo sa zastarelom verzijom da pravi probleme ko što kaže Jovan.
Javi crc error prilikom extracta, pustiš sfv checksum ono javi da je svaki deo ok. Samo updateuj na poslednju verziju.

drugari fvala na svemu obrisao sam stari WinRAR(bio je original)misleci dda je tu problem naravn i read only I jos trrista cuda imam oko40 naslova retko koji je jos ostao da skinem nissta nepomaza nisam doctor za racunare al nisam ninepismen nikako nemogu da provalim u cemu je stvar skino sam novi rar 5.10 mislim da je poslednji iskljucio sam avast uradio sam trista cuda ako I skinem igru koja je arcade (mali fajl pa nema potrebe za pakovanje)radi kratko nivo dva pa daje fatal eror kao sto rekoh imamih oko 50 komada I do sada nisam imao problema po meni jedina razlikaje to sto sad imam original win8. fajl u raru se vidi al nece da ga odpakuje dodje do 100% I file corrupt gde ostavi foldere ali bez fajla.e da I naravno da prvo maknem I utorenta drugujacije I nece

Tebi onda hdd pun bad sectora

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Sto sux? Ja presao na 8.1 milina za rad koliko brze radi nego 7. Samo je dizajn uzasan… Linux je i dalje numero uno

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

nije ni to radimna racunaru pa prebacujemna externi hdd a win rar radi ko sat osim u slucaju xboxa pa mislim da nije neka zvrcka od microsofta postao je ovaj njifovo cedo drugim recima prvo sve zavrsim na racunaru pa tek onda prebacim na externi…totalno sam u rebusu a ko sto vec rekoh na starom xp u nisam imao nikakvih problema

slobodno zatvorite temu.to je neka osmica media centar pro i u najboljem slucaju posle dosta d…nja otpakuje ali osteceno pa se desava da igra radi do odredjenog nivoa pa fatal crash ili ucita spicu al sve u svemu nemoguce je odraditi valjano.oziveo sam stari dobri komp sa starim dobrim xp i sljaka ko zmaj