Problem sa LiVE konekcijom posle promene regije

Da,cuo sam i za PSN slicno,da je US store nesto jeftiniji,znaci tako je i ovdje,a sto nece bit veci ping u online-u ako odaberem USA?

Ne, nece, to ti samo pise koji ti je region accounta, nema veze sa regionom konzole, pingom ili lagom. Evo imam i Oman account i on sljaka bez problema :slight_smile:

sva sreca na digitalne kopije nema tax u US… Ja nikada nisam primecivao tu razliku nije nesto spektakularna na 20$ nekad je to bilo mnogo bolje kada je 100$ bilo 60€ i onda kupis PS3 za us 470$ oko 280€ a u svetu oko 400-500€ good deal. Cena plus porez a cene na sajtovima su bez poreza dodaje se.

Isuse Boze koji K??? Sad sam zavrsio sa prijavom na LIVE i gamertag mi se zove: “OrthodoxDisc9” ??? Od kud je izbacilo to ime kad sam napisao Kočijaš,wtf?

Promeni gamertag, možeš taj jedan put za džabe.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

Preporuka ti je da stavis UK jer vecina koristi mada npr. mozes i Nemacku stavi ti sta hoces
edit: vidim da si napravio profil nebrini kao sto kaze Nikola mozes da promenis 1 put Free posle se placa :slight_smile:

EDIT-ok,saznao sam,stavio sam USA,hvala na pomoci

Taj OrthodoxDisc9 menja

Orthodox ce promeniti u sta hoces

E,samo da pitam jos nesto,probao sam skinuti Uno i otici na online i pise da moj gamertag nema pristup online-u;cudi me da ne pise da mi treba gold,jel moguce da je konzola banana s live-a?..Moram to provjerit da ne kupujem gold bezveze

Verifikuj nalog…

Treba ti gold, nisi banovan.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

Koliko ja znam kada je banovana nebi mogao ni da napravis acc