Problem sa LiVE konekcijom posle promene regije

Nakon promene regije sa United Kindom na Serbia, više mi ne radi live!!!:[

WTF??? Piše da live nije podržan za moju regiju… OMG!!!

I što je najgore od svega, sledeća 3 ubaci psovku meseca, ne mogu da menjam regiju…

OMFG!!! Peeeeeeep you Microsoft!!!

Zamolio bih te, pre svega, da dajes normalnije nazive temama. “Upomoc, ubicu se” je naziv koji definitivno ne opisuje tvoj problem. :wink:

Sto se tvog problema tice, ne znam zasto si menjao to uopste, vecina ljudi sa foruma ima namestenu regiju na United Kingdom. Mislim da postoji nacin da se to sredi ali odaaaavno ni sam bio na LiVE-u. Tako da ne ocajavaj, polako, sacekaj kakva ce resenja drugi clanovi da ti predloze.

Pa menjao sam, jer sam hteo da aktiviram moju VISA karticu, da bih mogao da kupujem preko xbox live servisa. Nema šanse da vratim, jer piše da ne mogu da menjam sledeća 3 meseca… A imam još 1mesec gold nalog, koji sada ne radi… Fora je što ja uglavnom igram samo online multiplayer, tako da ne znam koji će mi xbox, kada ne mogu na live…

Ne kapiram što si čačkao kad i na UK rade kartice. Sad ništa ne možeš da uradiš, moraš da čekaš 3 meseca ili da napraviš novi account.

Sent from my Xperia T using Tapatalk 4 Beta

Izbacivao mi je poruku da se moji podaci ne podudaraju sa regijom koju sam odabrao, pa sam iz tog razloga menjao regiju… Najgore od svega je sto cu propustiti gomilu besplatnih naslova koje budu izbacili u medjuvremenu…

čudno,ja nisam imao tih problema,samo sam uneo podtke sa kartice na već postojeću adresu kao uk i region nisam manjao i sve radi normalno…
šta si radio pre toga kad ti je izbacio poruku u vezi regije?

Karticu ubacujte na billing.microsoft.com, tamo uvek prolazi.

Sent from my Xperia T using Tapatalk 4 Beta

Ja sam sada dodao karticu na US acc-u, samo na adresi koju sam stavio kada sam pravio acc dodao karticu…

Da provucite karticu kroz billing.microsoft.com i ako ste preko xbox ubacivali opet proverite tamo da li je sve ok
Ja sam na UK acc bez problema stavio Visa karticu info za karticu sam popunio kao sto i jeste, a za adresu sam stavio neku iz Eng. kao kada sam provio profil mada na proslom profilu mi je zabolo i nije htelo da prihvati zasto neznam lol

Evo da potvrdim srpska visa prolazi na xbox live sajtu na US nalogu, upravo sam dodao.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Vec sam potvrdio da moze :stuck_out_tongue:

meni nije hteo da prihvati na obe varijante…

Jesi pokusao da pozoves njihov support i objasnis problem? Nismo navikli na to, ali mozda bi mogli da ti pomognu

Aj da se i ja ubacim, pre neki dan mi stigla Visa Electron, medjutim jos uvek nemam kesa na njoj i kada je ubacim pise da nije prihvacena, inace koristim istu UK adresu kao i 90% foruma.

Ponovno ja sa noob pitanjem xD…Kada biram lokaciju za xbox live znam od prije da ne bi trebao stavit Hrvatsku jer onda nemrem kupovat na LIVE-u. Znaci,najoblje je stavit US ili Englesku/Njemacku?

Većina nas je stavila UK.

Послато са LT30p користећи Тапаталк 4

A to je bitno samo kad bi kupovao nesto na LIVE-u ili i za online?

UK koristimo i za igranje i za kupovinu vecina , a neki US

A moze ukratko samo u cemu je razlika? Vecina prezire Amere pa zato? hhh (šala)

Lepo, jer imas jedne ponude i akcije kada imas UK a druge kada imas US. A i neki koriste US account zbog razlike u kursu izmedju dolara i evra