Problem sa: Injustice - Gods Among Us igrom

Pa ovako… Skinu sam sa neta ovu igru, ripovanu za rgh ili jtag ( jedva, pored svih kao “free host-era” koji dozvoljavaju max download brzinu od 50 - 100 kbps, ali nebitno) i kopirao sam igru u konzolu, sve kao i do sada. Svaku igru sam pokretao normalno, sve je radilo ali sa ovom igrom prvi put od kad sam odneo konzolu da se odradi jtag, dobio poruku: “The game couldn’t start. Try downloading the game again”, i pojma nemam zbog cega… Precesljao sam malo forume odakle sam i skinuo igru i sada dosta njih se zale da imaju isti taj problem. E sada vecina i kaze da treba da se update-uje neki “kernel” i da je to svima pomoglo u vezi ove igre… Ja nisam hteo da cackam nesto zbog jedne igre gde mozda rip nije ok, ali i svi ostali ripovi te igre, komentari su isti i svi kazu da je to resenje, ali ja pojma nemam ni sta je taj “kernel”, ni da li da pokusam da update-ujem to jer mozda ostale nove igre isto tako nece raditi ako ne update-ujem to… Pojma nemam, pa mi je potrebna mala pomoc ako je neko raspolozen i ako razume o cemu se radi… Hvala u napred.

to ti je update glavnog dashboarda imas temu za to u JTAG Podrska http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7332-tutorijal-kako-a�urirati-dashboard-na-rgh-konzoli.html

zavisi kada si radio RGH verovatno imas stariji neki dash, trebalo bi da stavis 16203 dash sada… vidi ako ti je tesko da napravis sam file ili nisi siguran sta i kako treba da ti odradi taj ko ti je radio RGH, ako je neko od nas nije problem samo posalji serijski broj konzole tome ko je radio i dobices file koji ti je potreban za update posle

Gde da skinem 16203 dash?
Ono uputstvo je zastarelo…

uputstvo nije staro, sve se radi sa istim uputstvom procitaj ga lepo samo, citaj do kraja sve imas linkove za apsolutno sve sto ti treba

Samo 1 flash pitanje, kada i ako mi uspe da stavim najnoviji dash, da li ce sejvovi u dosadasnjim igrama da ostanu ?
P.S.
Po uputstvu nema da se izabere 16203 jel moze 16202 ili mogu rucno da upisem u custom 2.0.16203.0?

sve od podataka ostaje, ti samo podizes verziju na visu da bi radile novije stvari, ne dira ti se nista od pre… istao kao kada preko LIVE-a sredis dash na novi, ostane ti sve

Nece da odradi po uputstvu jer najavi gresku kada ukucam na custom 2.0.16203.0, nece da ga skine :expressionless:

jos jednom moram da ponovim

AKO NE ZNATE KAKO I STA NE DIRAJTE, napravice vam file onaj ko je radio RGH, evo ja mojim musterijama napravim lepo sve i samo posaljem file koji je dovoljan za update, sigurnije i vama a i nama tako

Ja ne vidim onu moju temu za RGH sto sam napisao a sa linka gore ne mogu da otvorim.

Inace u tom mom uputstvu na kraju uptstva imaju nove verzije i dasha i programa.Tako da treba da skines to za verziju 203 ukoliko nju oces.Ukoliko oces 202 onda onu sa pocetka.

tutorijal je uklonjen u admin sekciji, ima dosta gresaka, javljaju se ljudi sa problemima, preradicu ga sa proverenim metodama i najlaksim mogucim resenjem i da to posle okacim, jer recimo kod corone flash360 ubija konzolu ili ne radi uopste zavisi kako gde, plus nisu opisani lepo problemi na koje ljudi nalecu i onda ne znaju sta dalje, a ako se to prekine ode nand u propast

bice okaceno veceras

Nema gresaka da te navede na pogresno, greske u tutorijalu su korisnicke prirode ne citanje tutorijala do kraja i sa razumevanjem, vecinom su to preletanje tj preskakanje koraka i slicnog koji na kraju dovede ovo ne radi meni izbaci gresku …

Znaci samo citanje

svakako cu da ga sredim :smiley: pa ce biti vracen, budite bez brige svi :slight_smile:

Aha, pa pregledao sam detaljno uputstva za sve to samo sto u jednom ima dodatni link za neku prepravku, pa je i tu uputstvo, i tako par puta i ja se skroz pogubio. Detaljno sam citao po par puta i donekle ukapirao ali opet imam trip da ce nesto da podje naopako… Radio sam jtag prosle godine kod Mirka (M007P) i sve je super, udavio sam ga sa noob pitanjima i sl, sad mi je glupo vise da ponovo smaram jer sigurno ima pametnija posla… :slight_smile: Inace, video sam da pise na kraju posta da se obavezno ugasi konzola, povade svi kablovi i hdd napolje na 2 min, a ja mozak pa ne znam ni da izvadim hdd jer nikad nisam cackao nista tu… :slight_smile: Ps, ovaj onaj link koji mi je postavio -studiovpc- nemam pristup, ne znam zasto… Pogledacu jos malo ove tutorijale, sta znam…

link ce biti aktivan veceras, napisao sam vec da smo ga sklonili jer je zbunjujuc… prepravlja se pa ce biti vracen posle

pusti mirku mail napravice ti nand lepo i poslati ti su 2 minuta posla :slight_smile:

Ok. Gde mogu da pogledam serijski broj konzole, jel to negde u podesavanja ili…? :slight_smile:

imas u ms dash pa u console info pa valjda zadnja stavka

a lakse ti je da pogledas pozadi na nalepnici pise SERIAL :wink:

Objasni malo na kraju kod iskljucivanja konzole, ono na samom kraju. Ja sam pratio tutorial od slova do slova, i na kraju kad kaze iskljuci konzolu prc…ne reaguje uopste na dugme. Morao sam da izvlacim kabl. I drugo, tek na pola tutoriala je rekao “sada izvadite hard disk”…mislim da to treba da se najavi na pocetku tutoriala da ce biti potrebno. Takodje da se specifira da li misli na interni hard ili na eksterni.

Hvala. :slight_smile: Evo upravo pogledao serijski br: 039859113209. Znaci to je to, posaljem mu taj br i to je sve…? Ps, sacekacu i taj tutorijal veceras da proucim i to… :slight_smile:

ajde ovako, zaboravite na sve jel moze :smiley:

bice napisano uredno kao sto sam vec rekao ne pravite vise buku oko toga, sacekajte do veceras, gracias :smiley:

NIGDE NE PISE DA SE IZVADI HDD!!!

treba da se ugasi konzola cim zavrsi, dugme reaguje, ali bice objasnjeno bolje i ne moze nigde da se pogresi, tacnije bice objasnjene i te greske ako ih bude bilo

na kraju kada se ugasi konzola, vadi se kabal iz struje na 1 minut cisto da se inicijalizuje novi nand i da se pobrise kes od starog

more to come…

do tada ovde LOCK jer je ovo reseno sta je

evo ga tutorijal pa izvolite samo polako sve citajte

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html