Problem sa hard diskom

ok vako konacno proso E3 reko ajde da odigram nesto nisam danima
upalim xbox i cuju se neki bepovi i nece da se upali treba mu jako dugo da pokaze bilo sta pokaze mi xbox logo i izbaci eror E 67 cini mi se
nadjem na netu da je to mozda do harda
skinem hard upalim xbox izbaci mi ono da dovnloadujem profil ili kreiram novi
ja opet iskljucim xbox stavim hard on opet izbaci taj meni
odem nastavi be kreiranje profila izbaci mi ms dash odem u opcije na device storage kaze nije nasao nista
jel ovo raj mog harda ili postoji neko resenje za ovo
imam rgh ako to ista znaci
ploca je jasper

Po pretrazi, izgleda da ce ti trebati novi HDD…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

ako hdd pisti i klikce onda je HDD, bese sam ti ja radio RGH ako se ne varam, Igor bese jel tako?

E67: Hard Drive Error - Hard drive timed out during reset: It could be a problem with the Hard Drive itself or a problem with the internal connection to the hard drive, Try removing the hard drive and playing without it.

Sto znaci ako skines hdd i konzola normalno radi onda je hdd definitivno, logicno da ce ti ponuditi nov profil ili da ga skines jer nema hdd na kome se nalazi profil…

ako hoces posalji mi konzolu da vidim o cemu se radi da se ne mucis za dzabe, mozda je nesto banalno… probaj i sam da rasturis hdd i alkoholom ocistis sve kontakte…

EDIT:

tema prebacena u JTAG/RGH pitanja

Hdd je mratav konj, jos ako je 20GB nista cudno i novo, odlaze ti HDD-ovi. Upali ga bez njega i radice.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ako se dobro secam mislim da je 120 hdd… no jbg sve ima vek trajanja, u sustini jedina zalost je profil koji ostade izgubljen sada

i oni crkavaju samo sto nestane struja u kuci a konzola radi, video sam 120GB njega nije prepoznavao a taj ERROR sam video sa 20GB HDD-om.

ma da radi xbox bez harda
da bio je hdd od 120 gb
uf majku mu
znaci ode profil i sve ostalo
nem pojma za sad nemam za novi hard da ulazem mozda za jedno mesec dva
ako u medjuvremenu ne poludim i pokusam ga prodat ovako

koristi neki externi ako imas ili neki usb fles, cisto da mozes bar jednu ili 2 igre da prebacis, profil moras novi da napravis kako god okrenemo… jbg backup profila je cudo :slight_smile: ja pravim svakih mesec dana kopiju profila pa lepo sacuvam za crne dane

jbg kad ne razmisljam o najgorem
nego uputi ti mene sad ako ja nabavim neki eksterni il usb
od kojeg tutorijala ja krecem da sve sredim da mi radi opet RGH
mislim koji mi je prvi korak

1. prvi korak ti je nabavka hdd-a ili usb fleske

2. korak 2 je da u slucaju da nemas 16203 dash da odradis update zbog novog FSD-a

3. novi FSD, skines na realmodscene.com prebacis na FAT32 flesku ili usb hdd…

4. podesis launch.ini da pokrece fsd automatski, vrlo lako iz Dash Launch-a ili pak direkt vec dok pravis dash u koraku 2

5. podesis FSD putanje odakle da skenira igre koje prebacujes

6. skeniras bazu igara

7. PLAY

8. Psujes i dalje hard

9. PLAY

10. ponavljas korake 7, 8 i 9

hehehe korak 8 je od sinoc u ponavljanju
ako nabavim nesto sigurno cu imati jos koje pitanje oko ovoga (i ako je kolko tolko jednostavno) cisto da nesto ne s***** pa vam se javim
jos sad vidoh bio je hdd od 250 GB
eto u oplakivanju i psovanju zaboravi i kolki je deckic velik bio
R.I.P.
:slight_smile:

wtf 250GB hdd otisao? kako bre, sta si mu radio… jel si siguran da nije samo neki kontakt, nisi slucajno udario konzolo dok je radila ili naglo pomerio… ispao hdd na patos i slicno?

ne nista sto je najgore nisam ga takao danima jedno 5-6 dana nisam ni ukljucivao xbox i sinoc upalio i cvrc nece tako odjedared
a xbox ne pomeram uvek stoji na istom mestu

ko zna sta je mozda mala varijacija u naponu i pljus, konzola koliko toliko ima peglanje napona ali za cpu i gpu samo, usb portovi i sata portovi su nezasticeni… naravno ima 100 djavola koji su mogli da podju po zlu… pa meni riknuo isto hdd 640GB hitachi pun slika i raznijeh secanja, mosa ode u vecna lovista, samo poceo da klikce i da pisti, zatim pali gasi motor na kraju PUF

To ti je hitachi na njega se zale koliko sam procitao, mada i wd zna da zabode i to zesce, nista nije sigurno. Struja dosta lako unisti HDD, elektronika ode u lovista.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ma ja sam ovaj dobio za bud zasto sa garancijom, kostao u to vreme grdne pare jer najveci zastupljen je bio 250 GB tada…

crkao, reklamiram, dobijem u zamenu novu plocu za komp i to dfi lan party cini mi se, rezac i jos nesto sitno… posto nisu imali te hardove vise da mi daju a nisam ni hteo da ga uzmem i da su imali…