Problem sa dzojstiom na ps3

Imam problem sa kontrolerom od ps3,bez kabla za punjenje neće ni da se javi da je živ,a kada ga stavim na punjenje lampice trepere polako možda oko minut i onda se ugase. Probao sam da restartujem na dugmence pozadi ali ne pomaže ni to.
Šta da radim ima li neko rešenje,može li neka pomoć???

kupi drugi, taj je svoje odsvirao. ili ga nosi kod nekog servisera da otvori i vidi sta se desava mozda i moze da se popravi. Ali s obzirom da ces za 20e naci joy, ne ispati se popravljati sem bas ako ne treba dve zice zalemiti.

A jesi li probao drugim kablom da puniš? Možda je problem u kablu da ne puni bateriju kako treba

Nije nikakva žičica otvarao sam ga ja sve je na svom mestu,i probao sam sa drugim kablom ništa ne vredi.Moraću onda da kupim negde novi :S

Da ne otvaram novi thread pošto imam isti problem (tačnije momak kom sam prodao konzolu).
Radi mu kontroler savršeno dok je na kablu ali čim se skine sa kabla gubi svaki kontakt, ni ps ni reset dugme ne pomaže.
Kaže isto da mu umesto charge levela stoji neka crtica. Jel to rikavela baterija kontrolera ili je nešto ozbiljnije?

Naravno meni kontroler radio savršeno, ne znam ova gamad u transportu da nije oštetila ili možda i hladnoća