Problem sa dzojstikom x360 preko PC wirelles adaptera

Pozdrav, imam problem sa org. bezicnim dzojsticima koji su povezani preko X360 wirelles adaptera na PC. Ne mogu da mi rade u PES 2016. Radi mi samo A dugme koje radi kao strelice ili analog dakle skroluje gore dole.
Nije do dzojstika ili adaptera, posto mi druge igre rade. Npr NBA2k16 radi savrseno sve po default-u.

Kao sto se vidi na slici, prepoznaje mi dzojstik u Settings-u, i kada pritiskam dugmice odazivaju se komande na ovom panelu za konfiguraciju dzojstika.

Sta bi mogao da bude problem, kako ovo da resim? Da li neko imao iskustva sa ovim?

Ako je kineski adapter onda je mozda problem u drajveru, nikada ne instaliraj onaj njihov drajver nego oficijalni sa microsoftovog sajta i onda samo u device manageru usmeris adapter na taj drajver. Ja tako igram skoro sve igre (sem pucacina).

EDIT: Cekaj, jel taj PES uopste podrzava x360 joypad ili samo XO joypad? Pitam jer vidim da je na slici XO.

Ja znam da me je jako zanimalo zasto dizu pes2016 u nebesa toliko, skinuo pirata, pokrenuo, nisam cackao kontrole ama bas nista, radio je joypad po defaultu ko da igram na konzoli. Ne znam sta je kod tebe problem. Takodje imam X360 joy i original wireless adapter za PC.