Problem sa DVD-om

Cao ljudi, Phat konzola, LiteOn dvd, kada je prikacen pali se jedna crvena, kay naravno nemam.
E sada kako ja to da sredim, razlog? Hocu da update dashboard a kako sam citao bez dvda jtag konzolice ne mogu bez toga.
Sta ce se desiti ako stavim cpu kay od neke druge konzole?
Hvala unapred

ko kaze da ne mogu jtag konzole bez dvd-a?

iskljuci ga kompletno 5 i 6 pin od konektora na ploci samo spoji jumperom i bice kompletno iskljucen dvd da ga nema

a posto mesas CPU i DVD key bolje da ne diras nista… CPU key ako stavis od druge konzole u tvoj NAND bice BOOM… dvd key ako stavis nece da radi dvd samo, a posto je on fiyicki mrtav cim izbacuje jednu crvenu lampicu onda lepo disableeeeee

Dvd key od tvog drive za tvoju plocu mora, cpu key od tvog cpu na ploci mora ili dobijas instant RROD.

Konzole sa RGH hackom kao i starim sMC Jtag mogu bez fizicki prisutnog dvd drive rade normalno a citas sve sa hdd ili usb-a.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Dvd key ne mora da bude ispravan da bi fizicki drive bio prisutan na rgh iki jtag, ali ako hoce sa njega da cita nesto onda da, ali ako on dobija rrod ako je samo povezan meni smrdi da je tu radjen MRA hack i nije odradjen kako treba i da je taj dvd otisao…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4