Problem sa DMC Devil May Cry igrom

Pozdrav svima,da li neko moze da mi pomogne oko dmc devil may cry igre evo skinuo sam igru sa interneta sa pirate bay sajta prebacio na rgh konzolu po tutorijalu i ukljucio igrao sam normalno nekih pola sata i odjednom je poceo da koci igru i slika se izgubila a konzola je idalje radila i ovo nije prvi put da mi se desava isto mi se desilo i sa jednim dlc dodatkom za assasins creed 3 igru.Hvala unapred

Kako ti koci? Koji model Xbox-a imas (Xenon, Zephyr ,Falcon, Jasper, Trinity)? Koji FSD koristis? Da li ti koci kada igras neku trecu igru ili samo na te dve? Moras biti detaljniji.

ja ne znam kako ti imas toliko problema na konzoli ?

Sta je sa drugim igrama i koja to konzola, revizija ?

Evo ovako imam xbox 360 ugradjen rgh pre skoro dve nedelje,ploca je jasper i fsd 2.2 prvi put se u igri assasins creed 3 odnosno u dlc dodatku The infami desavalo se da igre posle nekih pola sata pocne da koci i onda se potpuno izgubi slika na televizoru pise da nema signala a konzola i dalje radi i evo opet se desilo i sa dmc devil may cry igrom,potpuno isti problem,naravno ni u dmc devil may cry igri neradi dlc dodatak vergil downfall,sto se tice ostalih igara rade normalno i nijedan dlc mi dosada koji sam nasnimio na xbox 360 nije radijo,izvinjavam se sto malo smaram ali sam potpuni lajk xbox 360 trudim se da naucim sto vise,a i da nezaboravim ponekad se desavalo da mi uopste neudje fsd nego udje u dashbord.

Stavi novi FSD, to ti je moja preporuka. Pretpostavljam da si skinuo sve title update-e za igre. Nego koju verziju MS dash-a (Kernel) imas?

E sad neznam kako da vidim da li je Kernel ali znam da je dahbord 16203 i skino sam za skoro sve igre title update a jel title update moram da skinem i kad nemam dlc,da bi igra bolje radila.

Title update ti je kao patch, popunjava nedostatke koje developer nisu imali vremena da poprave do izlaska igre (ili su korisnici prijavili da postoje neki problemi itd.) pa ih naknadno izbacuju kako bi poboljsali igru. Uvek treba da imas skinut i aktiviran samo poslednji TU.

Ko ti radio rgh, meni ovo smrdi na rgh freezing, koci zbog cipa tj lose uradjenog posla, nije ovo fsd kriv… Znam za ovakve slucajeve identicno opisane, ide igra pa udari crn ekran ili ide igra pa krene polako ds secka i zakoci posle nacisto

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

meni smrdi na sambu da je aktivirana i da je neko prebacivao igre preko mreze ?

iskljuci sambu i nece da secka.

Do sada nisam video da samba pravi taj problem ic nigde, znam da ima i toga ali nije to 100%, pre je ono drugo… A mozda i oba hehehe

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

E ovako znaci posle 5 minuta igranja nekog dlc dodatka desi se da zacrni ekran ali nije usvakoj igrici tako,bilo je u igri assasins creed 3 dlc the infamy da igram 5 minuta i da zacrni ekran i evo opet se dogodilo u igri DMC i takodje u njenom dlc dodatku,uopste nijedan dlc mi dosad nije radio,a dlc dodatke sam uvek prebacivao preko tutorijala ja obicno dlc skidam sa pirate bay sajta.

Samk na dlc? A kad igras bez dlc-a sta onda?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Pa assasins creed 3 igra je normalno radila samo dlc dodatak nije radio,a sto se tice DMC u njoj neradi ni igra ni dlc,a ostale igre mi zasada rade normalno,ali dlc dodaci nikako da prorade,jel moze da bude da dlc nije dobar.

hmmmm meni i dalje smrdi na ono sto sam rekao da je, da konzola freezuje jer cip nije lepo ugradjen…

ko ti radio? ako neces ovde pusti mi pm

Posalji konzolu onome ko je uradio konzolu sigurno ce ti srediti, po meni je to cudno ni na jednu ni na drugu stranu.

Postoji i korisnicko pitanje sta je radjeno na konzoli posle RGH, sta je cackano moze da bude glupost i nesto slozenije nista opasno…

Onda je tako najbolje,hvala svima na savetima,moze loock.