Problem sa djojsticima!

Krenem da igram igrici u dzojstik mi se iskljuci. kaze re-connect the controler. i uradim to, i ponovo isto. ne mogu da igram ko covek. baterija mi ima 3 crtice, znaci da nije do njih. dal neko zna sta se desava?
hvala!

Te crtice nisu bas najpouzdanije, ja bih ipak probao da stavim nove baterije, pa potom video sta dalje.

da li mozda trebaju ponovo da se sinc-uju? zaboravio sam kako to bese ide…

Da nisu povezani ne bi ni mogao da kontrolises uopste…ovako ako ti nestane u sred igranja…ili su baterije slabe ili dzojstik gubi kontakt sa baterijama…

Desava se na primer kada koristis 100 godina jedne te iste punjive baterije da se onaj mali poklopac blago prosiri i posle kad stavis obicne baterije dodje do gubitka kontakta jer postoji prazan hod. Upali dzojstik pa ga protresi blago i vidices da li je to u pitanju, ako jeste onda improvizuj sa nekim papircicem. A dzojstik sinhronizujes tako sto pritisnes ono malo okruglo dugme koje se nalzi pored LB (sa desne strane :D) i isto to dugme pritiisnes na xboxu.

Promjeni baterije. 95% nesto nije uredu s njima dok za sync ne vjerujem jer to se odradi jednom i miran si. Mozes probati tako sto pritisnes sync dugme na konzoli pa na djojstiku

I meni se ovoo desavalo samo stavi neke vece baterije(neke skuplje) ,ja sam koristio neke kineske zamenio sa duraccel i sve ok :smiley:

Takodje mi se to desilo, problem je kao sto kaze lark, prazan hod. Uglavnom resio sam tako sto sam one opruge (spirale) malo isteglio da bolje pritisnu bateriju i to je to.

e i meni se ovo isto desava…mnogo me nrevira …znam za to dugme sync …ali sta ono ustvri radi ?

Upari novi dzojstik sa konzolom…to jednom odradis i nema tu sta vise :slight_smile:

hvala…probao :)))

resio sam slucaj. prvo sam mislio da se nesto desava sa dzojstikom i sa kontaktima. stavio sam druge baterije i sad sve normalno radi. ipak su lagale one 3 crtice za bateriju… :slight_smile:

crtice ne gledas nikad, prvi put kad ti se ugasi, ti zameni drugim i furaj… :slight_smile: p.s. koliko ti traju obicne, ne punjive baterije?

pa sve zavisi koliko ti igras…

pa da… nego me zanima kakve su obicne baterije pri nekom normalnom koriscenju, meni punjive traju 8 dana ako ga mazim, a 5-6, ako se ne skidam, to znaci i po 15 sati bez prestanka, pa pauza od 6 sati i opet u krug… :slight_smile:

koje bat. koristiš?

punjive duracell, energys, i sanyo… pa menjam… :slight_smile:

ja imam sanyo eneloop bat, bele boje,traju mnogo duže kao npr.15-20 dana ali ih deljem samo tako ,fotoaparat,lips mic. koji srče energiju najgore,i xbox kontrolor,i evo tako preko godinu dana ,moja preporuka da ako budeš kupovao bat. kupi ove!

koliko ti te baterije koristis na box-u? msm ja ih cedim, nisu one kupljene zbog boxa, vec zbog aparata, sve su manje-vise stare godinu dana, sto znaci da su koliko-toliko potrosene…

ja sam namenski kupio zbog kutije 4,kom, i org, punjač.znajući da igram ko lud,imam 2.kontrolora a kokam ih od prvog dana,ato znači preko godinu dana tj 15,meseci