Problem sa diskom

jel postoji neko objasnjenje za ovo,narezao sam bar 20 igra za xbox 360 na verbatim diskovima sve rade,i sad sam kupio isti verbatim samo sto ovi imaju kao neku belu foliju ali je i dalje to taj isti verbatim i lepo ja njega narezem ali kad ga ubacim u xbox on ga samo provrti i ne moze da ga prepozna ubacim taj obican sivi disk on ga bez problema otvori,o cemu se tu radi?

Ima NIJE TO TAJ ISTI VERBATIM :wink:

Tebi treba MKM003 verbatim a printabilni su CMC Magnetics diskovi, tako da rodjo, prosto receno, za***** si se…

e u k**** jos meni prodavac pokaze taj sivi verbatim i daje mi te bele kaze isti su i stvarno su bili u istoj kutijijbg,sva sreca pa sam kupio samo 5 nije bilo vise :smiley:

Ma jeste to sada Verbatim, aliiiii svi printabilni se rade u Tajvanskoj fabrici tacnije CMC Magnetics. Ne samo oni, svi redom rade kod njih ili MBI u Indiji… Pricam za printabilne. Ove druge i dalje rade oni, znaci samo sivi i to samo sa 10pack zvona nikako 25 i vise…

Isto sve sem cene, ovaj sivi skuplji mnogo… Samo mat silver! Ovo smo vec objasnili da nije isti layer tj dvd.

Ja sam i na te printable rezao bez problema…kupovao sam ih jer su bili jeftiniji…dok mi prodavac nije uvalio neki levi i rekao da je verbatim…mamicu mu

I sada ces bez problema da rezes na printabilnim Verbatim diskovima od 1xx din ali neces rezati na “Verbatim” od 50-ak dinara jer jednostavno nije isti kvalitet.Ovi jeftini sto dolaze u zvonu od 50 kom su smece.Bolji je bilo koji Mediarange,V-excellence,Princo i sl nego ti nazovi Verbatimi.