Problem Sa Corrupted games

Kad skinem neku igru Preko download history - Izbaci mi uvek da je Corrupted File

Kako to da resim ?

Objasni problem detaljnije, preko cega skidas igru? I odakle.

Restartuj konzolu. Ako nece obrisi profil i ponovo ga skini… SAMO PROFIL, NE I ONO STO JE VEZANO ZA PROFIL…

Skidam preko xbox live, koristim download history, probao sam vec da ponovo skinem samo profil
restartujem update,ocistim cache…I nista nije pomoglo

regularno si kupio tu igru u history-ju ? Igra nije prebacivana sa DEV profila na tvoj preko fore ?

Ja sam dosta puta skidao iz download history-a i nikada nisam naleteo na taj problem… Probaj ako nista drugo kontaktiraj MS podrsku, oni brzo resavaju takve probleme… Prosto, ti si prvi takav slucaj za koji sam ja cuo…

legalan je account igra mi je u download history pricao sam sa ms supportom I dalje nista

Probaj da nađeš na marketplace i ako si legalno kupio, imaćeš opciju download again, probaj tako

okej probacu to ce mi biti 6 put vec da skidam istu igru -.-’

skinuo sam tako i dalje je isto

Dok nesto skidas, on ti pise da je file corrupted, sve dok download ne dodje do 100%… Ali da ti to izbaci pre nego pocne da skida, to je mnogo cudno… Nesto ti nije uredu sa profilom…

Dok skidam sve je ok ali kad dodje na 80% tu stane;/ skinem odem na hard games & apps i onda mi tu pise da je corrupted

Znači, uspeš da pokreneš skidanje igre, ali ono prekine u toku skidanja i tad ti piše corrupted, a ne nakon skidanja?

Da ona se skida ali na 80% prekine ,nemam je u game library ali kad odem na hard tu je ime i pise da je Corrupted

Ne znam zasto… Posto je meni dosta igara skinuo do 80% i sve su radile normalno…

Mozda je problem u tome sto se account vodi na Dansku,a ja sam u Srbiji ?

Možda je to u pitanju, stavi profil UK region i probaj onda, ne znam zašto ti je uopšte povezan na Dansku

Okej probacu tako Javljam Sutra !

MS support je los preko maila, treba da se pozovu i da im se odrzi bukvica.
Razmisljam zasto bi ti to pisalo, mozda ti HDD neispravan mada tesko, ali iz nekog razloga coruptuje podatke, Probaj ovo sa profilom