Problem sa Citacem

Problem je, ustvari, u tome sto imam brata ******. Salu na stranu, klinac je gurnuo 2 dvd-a odjednom u konzolu, i ona, naravno, pocela da divlja i ispusta svakakve zvuke, kao da se seku metalne sipke unutra. ja brzo pocnem da delujem, izvadim to napolje, ubacim posle toga igru, i pise play dvd. Tako je, naravno, sa svakom sledecom koju sam ubacivao bilo. Koliko ovo moze da bude ozbiljno?

otisao laser sigurno

Sent from my iPhone using Tapatalk

hmm, cudno, da je otisao laser, pisalo bi open tray…
probaj negde da nabavis neki dvd film, ali bas dvd, ili mp3 disk pa probaj to da pustis da vidis sta ce biti, ako normlano krene laser je ziv…

cim je krljao nema sanse da je ispravan, on je udarao u dva diska vrteo itd. ploca je ostala citava u celoj zbrci samo key da procita u krajnjem slucaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Male su sanse da mu je laser krepo, pre ce biti da mu je buraz updejtovo na 13146, a onda pokusavao sa dva diska da izpalamudi nesta.

Da mu ne radi citac ne bi pisalo Play DVD nego Open Tray, ko sto Akiris rece.

Unutra nije nista skrljano jer disk nije testera da nesto otkine i zapravo ima jako malo mesta da svrlja okolo i ispadne iz lezista, a laser inace ne moze da dohvati disk.

Verovatno mu je motor samo izgrebao diskove, a buraz mu updejtovo na novi dash.

Prvo nek pusti neki mp3/audio cd pa da vidimo. Takodje ne bi bilo lose kad bi covek napisao koji dashboard ima.

problem solved. cekamo potvrdu…

duschan svaka na pretpostavci, a mi mozemo da nagadjamo do sutra dok ne vidimo.

slatko sam se nasmejao!!!
sry 4 off!!!

uff, ovako, pustio sam neki crtani sa originalnog dvd-a i radi perfektno. Xbox je inace bucko, nije slim, a verzija dashboard-a je: 2.0.13146.0
Je l zna neko posle ovih informacija da mi kaze o cemu se konkretno radi i sta mi je ciniti? :slight_smile:

Brat ti je updateovao xbox i samim tim ti ga vratio na stock fw, odnosno ne može više da čita pirate. Samo treba ponovo da ga flešuješ.

mora neko da ti fleshuje na LT+ 1.9.
Lepo kazem duschan dobra pretpostavka.