Problem sa Aurora update-om

Ljudi, treba mi pomoc ko se razume. Imam Rgh konzolu, slim i imao sam ranije klasican Freestyle dashboard. Pre nekih godinu dana sam presao na Auroru i sve je super, s tim sto sam negde na hardu u odredjenom folderu ostavio i stari FSD u slucaju da mi se ovaj ne svidi. Kada sam prvi put presao sa Fsd-a na Auroru, sve je proslo kako treba, samo sto kada pritisnem Guide dugme on mi izbaci sve normalne informacije kao kada bi u fsd-u pritisnuo guide dugme (temperature i sve to i pisalo mi je “freestyle home” kada hocu da izadjem iz neke igre, a kad to odaberem - on me normalno vrati u Auroru i sve je kako treba) Danas mi je izbacilo da je novija verzija Aurore dostupna i da uradim update, i ja uradim taj update i sve super. Neke sitne izmene, malo preglednije i vise opcija, ali kad sam slucajno usao u neku igru i kada sam hteo da izadjem iz nje pritiskom na guide dugme, odabrao “fsd home” (kako je pisalo kod mene) tu je konzola zabola donekle. Crn ekran i to je to. Restartovao sam konzolu, ide Xbox logo i kad dodje vreme da ucita Auroru, on zabode na xbox logou. Ali je fora sto je guide dugme funkcionalno i mogu da odem u sistem settings gde me on prebaci u Mocrosoft Dash, ali kad hocu Auroru - tu ne ocitava. Mozda ne moze da nadje ozvor foldera ili sta vec. Ali ako je neko razumeo sta sam napisao i ako mozda zna sta bih mogao da uradim, bio bih zahvalan. Toliko o mom slobodnom vikendu, ebo me update.

Nije isti startni fajl, vise nije default.xex sada je Aurora.xex potrebne su izmene preko dashlauncher ili rucno u launch.ini.

1 Like

Jel mozes da mi objasnis kako da pristupim tom fajlu i kako to da uradim? :slight_smile:

evo ti primer za hdd:

[Paths]
Default = HDD:\fsd\Aurora.xex

[Settings]
pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
nxemini = true
noupdater = true
liveblock = true

1 Like

Ok, ali kako da pristupim tim podesavanjima posto je update vec uradjen, a nemam nikakav pristup osim Microsoft dash-u.

EDIT: Nebitno, uspeo sam preko xexmenu-a da prebacim launch.ini fajl na komp preko usb-a i prepravio sam Default kao sto si ti napisao. Hvala Mirko legendo. :smiley:

Tacno tako je bilo i kod mene, ali i ja sam uspeo da sipravim preko xexmenu-a.

Da li se ovo moze da ispravi da pise tamo “Aurora home” umesto “freestyle home”? Radi i ovako, nema problema, ali ipak… :slight_smile:

Nasao sam na njihovom forumu da je neko postavio taj fajl. Udji na njihov forum i pretrazi malo, neki lik je postavio kako to da se uradi, to je samo neki plugin i samo ti promeni ime i ikonicu, to sto tebi treba. :slight_smile:

Ajde pomozite mi ako nije problem kako da pristupim xexmenu posto sam bio kreten i odradio update na konzoli sestrinog klinca, da ne iskace stalno… I sada imam samo nxe dashboard… A ne znam kako da pristupim xexmenu da izmenim taj fajl…

Malo kasnim sa odgovorom. Probaj preko guide dugmeta udji u system setings i bacice te u obican dashboard i onda udji u my games i tu bi trebalo da imas xex.menu i samo pokreni :slight_smile:

1 Like

Culi smo se i resio je :slight_smile:

1 Like