Problem oko Xboxa 3151-351f-b800-0f00-c000-0102

Molim vas za pomoc. Racunajte da ne znam nista oko Xboxa, ali da me zanimaju. Do sad sam modovao samo PS2, i radim fleshovanje androida. Nemojte misliti da hvalim sebe, nisam takav… Samo dokazujem da sam samouk, i da mogu dosta toga. Zeleo bih i ovo da resim uz vasu pomoc…

Ovako. Narezao sam dve igre, Tiger Woods 2013, i PES 2013 za Xbox 360 01 fat (kako je meni receno), koji nije moj. igre sam rezao zetu, koji igra sa drustvom. Prvi put imam dodira sa Xboxom.
Na konzoli su radile sve igre, od originala do rezanih… Sve dok nismo ubacili ove dve. Izbacilo jje gresku, iz naslova 3151-351f-b800-0f00-c000-0102, i trazilo update. Citao sam malo po forumima, da ne duzim, i skidao 20-tak updateova, od kojih je jedini radio pod oznakom “2.0.13599.0”.

Pre njega, ni jedan nije mogao da se instalira. Kad sam instalirao ovaj, konzola je proradila, sto je bilo super. Ali, nazalost ni jedna igra ne radi, pa ni original, koja bi po pravilu trebala. Disk se ucita, krene, i stane na onom logou Xbox 360 pri ucitavanju same igre.

Mislio sam da ce najnoviji update to popraviti, i skinuo sa Welcome to Xbox Support - Xbox.com.
Nazalost, ni on nije uspeo da pokrene ni jednu jedniu igru, pa cak ni original.

Citao sam da konzola moze da se fleshuje. Raspakovao sam je, misleci da mogu samo da je prikacim na racunar preko SATA kabla, ali vidim da mi treba i neka VIA kartica, ili sta god da je… Sto nemam.

Konzola je i dalje raspakovana, a ja i dalje nemam ideju sta da radim sa njom. Jedan dobar drugar mi je rekao (koji takodje ima Xbox 360, slim), da ukoliko je prikacena na internet, i koriste se piratske igre, moze biti banovana. Zet i drugari znaju samo da upale konzolu, uzmu dzojstik u ruke i pikaju fudbal. Internet nisu nikad ni kacili, niti ce.

Ja vas molim za pomoc, kako je fleshovati, ili bilo sta uraditi samo da prorade igre? Em piratske, em original…
I da li je moguce da ja sam to uradim. Ako je nekako moguce, bez ikakve dodatne opreme, koju ne mogu da nabavim, vi recite. Ako je ikako moguce odraditi to, verujte da mi ne treba mnogo. Samo su mi potrebne vase instrukcije.

Unapred zahvalan! :slight_smile:

Treba da se ispravi taj update i da se uradi fleshovanje, pes ima poslednji dashboard a ti si imao mnogo stari dashboard i flesh cim je sada stockova Dvd FW.

Po milioniti put ne moze bez opreme.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala ti druze, na brzom odgovoru. Kako to uraditi, i da li mi je potrebna ikakva oprema? Mozes li mi objasniti to u par crta? :slight_smile:

Potrebna ti je oprema za flash-ovanje vrijenosti 80 do 100e (bar je tako bila kad sam ja narucivao s dostavom iz GB)

Ako nisi nikad to radio ne bih ti preporucio da to radis jer mozes zeznuti drive

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Pitaj nekoga ovde da ti uradi flesh vrlo povoljno…Ili pogledaj za RGH…ako ne ides na internet ili takozvani live onda raspitaj se za RGH…

Ok, Hvala vam. Ako imate koga da mi preporucite za fleshovanje, vi pisite. Nemesis, jel’ ti radis ovo, i radis li za Srbiju? :slight_smile:

Ja radim u Srbiji , Nemesis ti je u BIH, imas jos par nas ovde pa mozes da izaberes.

Oke. Iz Gornjeg Milanovca sam. Cuo sam da ima neko ko radi i u Cacku, ali mi nije problem da posaljem i preko brze poste. Samo mi kazi, moze li da se odradi da radi svaka moguca igrica, starija i novija? I kazi mi cenu?

imas PM