Pro Evolution Soccer gubi Champions League licencu ove godine.

pravo vreme da FIFA pokupi i ovo.

2 Likes

Fifi realno ne treba, vec ima licencirano skoro sve.

Pa ligu sampiona nema :smiley:

Ima FUT koji ubira milijardu evra, SBC eventove za sve lige. Igranje sa pravim klubovima je stvar proslosti, da sam na njihovom mestu mozda bih uzeo cisto da zgazim konkurenciju, to je jedina svrha.

Al su jadni.

1 Like

Champions League je jedino sto je valjalo na toj igri, sve mi se cini da nece dugo sa serijalom…Ma da se mozda varam…Neka ubace u Fifu, to bi bio pun pogodak, uz FUT naravno…Ne igram nogomet, ali da se to desi, sumnjam da se nebi nesto menjalo :slight_smile: .

Pes officially dead. :smiley:

1 Like

Vec se duze vreme prica da su ea i iefa u pregovorima u vezi ovoga, čak se možda priča da će biti i neka vrsta ekspanzije…

1 Like

Champions League jedino sto je valjalo u PES-u? Iskren da budem ja za jedno 15+ godina igranja je nikad nisam zaigrao. Od kad znam za sebe igram ga sa ekipom i mislim da je tu PES najaci, patch resava sminku i tako te zajebancije gde je igra najslabija. Ono sto se mora priznati vremena se menjaju, online je zavladao i ko sad uopste igra na taj staromodan nacin sa ekipom iz kraja :slight_smile:

1 Like

Oni koji imaju i dalje ekipu. Sve se to rasturi. Meni jedan ortak sa kojim sa igrao PES u Francuskoj, drugi bio dugo u zatvoru. Neki presli na Fifu, ali tu vec vise nemam ni najmanju zelju da igram sa standardnim klubovima.