PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Online Beta

Znam da moze na cipovom zato sam i pitao.
Jebiga uvek ima jos neka sitnica koji predvidis i zbog toga nece da radi nesto.
A i sta ti treba sada novi update? Sace jos malo novi pes, a stari odlazi u zaborav. I tako svake godine.

I to sto kazes. Ipak cu vise da obratim paznju na fifu. :wink:

Onda se ne druzimo :joy: , samo pes bajo moj.

1 Like

Odavno nemam ps3, ali znam iz prve ruke da može i na ā€œnečipovanomā€ tj na official firmwareu. U principu ide snimiÅ” neki folder koji ima boga oca fajlova na fleÅ”ku gde svaki grb za svaki klub, svaku ligu ima svoj png, isto tako za svaki stadion mali milion fajlova, one pokretne reklame adboards, travu na terenu itd i to kopiranje onda traje traje i traje poprilično. Nakon toga iskopiraÅ” option file preko oficijelnog i on onda linkuje lupam north london fc sa fajlovima vezanim za arsenal i ti viÅ”e u igri ne vidiÅ” north london fc već arsenal. E isto da napomenem da ako patchujeÅ” igru online možeÅ” igrati isključivo protiv ljudi koji koriste iste te modifikovane fajlove, tj. smanjiće ti se broj protivnika poprilično.
Pogledaj ovde, naći ćeÅ” neÅ”to sigurno, ako ne na blogu onda na forumu
https://www.pes-patch.com/tag/pes-2018-ps3-patches
Ne igram ni fifu ni pes već par godina ali mislim da je sony dozvolio da se i za ps4 radi punokvrni modding tako da imaju patchevi sigurno ali da je cimanje jeste.

Ima 100%,ja sam radio na ranijim verzijama PES-a.Jeste da traje malo duze ali nije mi bilo nesto preterano teskoā€¦