PRO EVOLUTION SOCCER 2018 Online Beta

https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiemf35iJbVAhWCQpoKHRA4B8oQFgglMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.konami.com%2Fwepes%2F2018%2Feu%2Fen%2Ftopic%2Fopen_beta_test&usg=AFQjCNFchSxYJTbOw1tQyORzJ8FMMnYXgg

Sutra bi trebalo da startuje pa ko voli PES…
Mene bas zanima ove godine,sve sto sam do sada video izgleda bas dobro…

Nadam se da ce grafika i gameplay na pc biti ravni onima na konzolama, jer ovo vise nema smisla

Hoce, najavili su da ce se koristiti isti engine i za PC.

Ovo ce biti e3 build, pa kazu da ce biti bugova a da je poenta test i feedback servera.
Na PS4 moze da se skine sa N. Zeland naloga ali nisu serveri jos online.
Nesto manje od 6 gb je velicina.

1 Like

Samo sa N. Zelanda? Koja je to fora ?! :confused:

Najpre pocinje novi dan na n. zelandu? Ili je to ili su najveci PES manijaci na svetu :slight_smile:

Ipak ono prvo :grinning:

Luis Suárez will grace the cover of PES 2018 – not Lionel Messi, as many would have expected.

But Messi fans shouldn’t be too disappointed.
The Argentine, 30, will feature on a more expensive ‘Legendary edition’ of the game – along with Neymar, Andres Iniesta and Sergio Roberto.

Bacam peglu vise od ove Barselone :expressionless:

3 Likes

Kakav je PES? Dajte neke utiske :slight_smile:

Izasao DEMO. Za sada samo Novi Zeland store, prebacite tamo i skidajte. Nesto jace od 4gb.
Od sutra na ostalim.

1 Like

Ko moze ukratko da mi objasni kako da nabacim original grbove, dresove i td na ps3.

Skines FIFU

2 Likes

PES 2018 je u pitanju.

Znam, zato skini FIFU i imaces sve

Na konzoli nikako. Na PC imas neoficijelne peceve.

Ima i za PS3,pogledaj tutorijale ima ih mali milion na netu

Na necipovanoj, sve original po PS-u?

Ne znam stvarno,nisam u ps3 vodama odavno,ali sam to svojevremeno radio na ps4 mislim na pesu 15,16 tako nesto…ne vidim zasto nebi moglo i na ps3,a nisam ni video da je covek trazio za ne cipovan soni

Cipovan je. Gledao sam po netu isto, ali nije mi uspelo. Sve sam pokusao i nista.