Prevod na filmovima

Kako da ubacim prevod na filmu kad ga narezem na DVD? Inace preko xbox-a pokusavam da pustim

samo da ga zalepis na film. prevod neces pustiti preko xbox-a kao zasebni fajl nikad.

Za gledanje preko Xbox-a ti je Akiris rekao…
A ako mislis gledati preko DVD Player-a, za zalepiti prevod na film(divx) skini si **AVIAddXSub **program.

hmm al meni je bluray rip format? nije divx?

Kako zalepiti Bluray rip titl to ne znam, posto nikada to nisam radio. Ja za gledanje BluRay rip-ova(sa prevodom) koristim PS3Media server, proguglaj malo naci ces imas brdo raznih programa.

Ok,hvala na pomoci :smiley: mislio sam da je jednostavnije malo

Savetujem ti da upotrebiš freemake video converter podržava sve moguće formate !
Može i da zalepi prevod na bilo šta i da promeni formate video fajla po volji i želji.

Da li moze bilo koji format da se pusti na xbox-u? Posto ja imam problem da srt nece da mi nadje uopste na usb-u kad ga nakacim na xbox?

srt ti je format za prevod, to sigurno neće xbox da vidi.

Pardon,mp4 mi je format,i ne vidi ga

Freemake video converterom zalepiš srt prevod i podesiš da ti prebaci video fajl u WMV ( ovo sigurno pušta i netreba ti čak ni FSD ) ako ti je fajl veći od 4GB jednostavno ga prepolovi jer Xbox 360 vidi samo fat a fat ima ograničenje od 4GB .
Sve to može ovaj program jedina mana je što će promena formata da potraje ako je video fajl velik .

Jel cita i cirilicu to?

Da može da zalepiš i ćirilicu ako hoćeš i kineska slova nema problema !

Mozes bilo koji srt da nalepis.

Hvala,mislio sam jer uvek u titlovima,i u latinici umesto slova č ili ć stavljaju npr. ae itd.

Ovo sve što sam naveo gore može da se odradi ali ako gledaš mnogo filmova nije praktično bolje priključi računar direktno na TV ( ako želiš sliku na većem ekranu ) i uživaj u životu,rešio si sve probleme.

Ako ti izlaze kuke i motike umesto čćšđž kada gledas film na kompu to je zato sto nisi podesio u playeru da ti pravilno prikazuje nasa slova.

Koji god titl da skinem ima te kuke i motike xD . Kako da promenim na normalna slova?

Koji player koristis?

Obican,windows media player