Preporuka za slusalice kompatibilne sa PS4

U dilemi sam sta kupiti od slusalica, a da mogu da ih koristim sa PS4. Predost bi imale sluslaice koje su wireless i da imaju mikrofon, ali nije presudno. Prevashodna namena bi im bia igranje FPS-a u MP. Dajte neku preporuku, a da ne boli previse u novcanom smislu, recimo u vrednosti do 100 eura. Posto se dvoumim uzimati original PS4 gold wireless slusalice ili nesto drugo.

Sve su kompatibilne ako imaju 3.5 mm jack, pa biraj šta ti se sviđa :slight_smile: Mada sa tim sony slušalicama sigurno nećeš pogrešiti, možda najbolje za te pare.

Koliko sam video na netu, 3.5mm mora u isto vreme da daje zvuk u slusalice i prosledjuje zvuk za mic. To mi je najveci problem, jer u kontroler mozes da ubacis samo jedan kabal, a tako obicno rade sluske koje dolaze sa telefonima i tu nastaje problem, sta je kompatiblno, a sta ne. Mislio sam da neko ima vise iskusta i moze da podeli info sta koristi, pa da pomogne sa odlukom. Recenzije za Sony slusalice i nisu bas sjajne, posebno u modu koji je oznacen kao 7.1 gde softverski obradjuje zvuk.

Kupiš najobičniji adapter za 100 dinara koji će zvuk i mikrofon da spoji u jedan. Ja sam tako uradio i sve normalno radi.

A do koliko para? :smiley: Ne znam da li moze Warhead™ 7.1 Dolby Wireless Surround Headset

7.1, ja sam kod druga probao i mogu ti reci da posle takvog iskustva sve ostalo je smesno :smiley: Cena je oko 100-130e

Edit: Tek sada sam video cenu… :smiley:

Gde se mogu nabaviti te Warhead slusalice?

Pitaj ovde na forumu nesu nindzu, sigurno mogu da nadju u madjarskoj za ok cenu…

Sjajno, ovo mi nije palo na pamet :slight_smile: hvala puno za ideju, ovo daje gomilu opcija :slight_smile: