Preporuka za igranje

Kupio sam xbox pre 2 meseca .
Za sad sam presao:
-gears of war 1,2
-alan wake
-wanquish
-dantes inferno
-cstelvania
-kane & lynch 2
-army of two
-black ops
-halo reach
-enslaved odessey to the west
-red redemption.
Sta biste mi preporucili da odigram sledece,uglavnom me interesuju starije igre za xbox posto sam novije uglavnom presao.
Unapred se izvinjavam ako vec postoji ovakva tema,stvarno nisam uspeo da nadjem.

Evo ti ove:

Halo 3
Halo 3 ODST
Crackdown 1 i 2
Fable 2 i 3

Mislim da ćeš se neko vreme lepo naigrati sa ovim naslovima. :slight_smile:

Evo ti npr. igre koje su stare oko dve godine i vise… Mislim da su vredne paznje! :emoticon-0100-smile

The Darkness
Dead Space
Mirror’s Edge
Saboteur
Bionic Commando
Too Human
Crackdown
Overlord
BioShock ( i BS 2 )

kane & lynch 2, ovo nikako!

ovako ljudi uzimam slim i hocu da kupim par originala, sta mislite o MP za sledece:
halo reach
BioShock 2
gears of war 2
Moze slobodno neka preporuka cepa mi se na live red redemption (igrao sam i dobar je ) i dvoumim se da li da uzmem elite ili slim nov i da kupim neki od originala?

Bad Company 2 nemoj da zaobiđeš za MP. Strpi se do nove godine i ako odrade flash za slim uzmi njega, ili nemoj da ga flešuješ uopšte ako cepaš originale.

Final Fantasy XIII
Bayonetta
CoD Black Ops
Super Street Fighter 4
Tekken 6
Fifa 11
Assassins Creed 2

Preporuka od srca:

• Assassin’s Creed: Brotherhood - mozda nije “revolucionarna” serijalu kao dvojka ali je i dalje zabavna i vredna igranja.
  • Darksiders - postapokalipticni RPG, samo konsultuj Akirisa za svaku informaciju. Svaku.
  • Dirt 2 - Vrlo zabavna igra, nije toliko laka kao Forza, a i zabavnija u drustvu.
  • Fable 3 (moze i Fable 2) - Vrlo lak RPG, a i zabavan.
  • Final Fantasy XIII - Igra traje 40-50 sati, i popularna je. Treba li ista vise?
  • Halo 3: ODST - Ako ti se svidja Halo serijal, i ovo ce.
  • Resident Evil 5 - Jeste starija, gubi korene sa serijalom, vise akcija nego horor ali ipak zabavna.