Preporuka za igranje

Ukoliko kupujes novi konzolu ja ti preporucujem da pogledas XBRSHOP jer su ti pouzdani,jeftinije neces naci. Ja sam uzeo i nikad nisam imao problema a verujem da su mnogi sa foruma isto ovde kupovali. Ukoliko zelis polovnu to je uvek pitanje sta ce ti uvaliti da tako kazem pogotovo ako se nerazumes.

Hvala na preporuci…sada sam stupio u kontakt sa “Ninjom” i sve mi covek lepo pojasnio i objasnio, tako da cu verovatno poslusati tvoj savet.
Rece mi da se u konzolama se nalazi Trinity ploča da su flesovani znaci prostaje mi samo da kupujem rezane igre.
Mislio sam da uzmem

Xbox 360 Slim 4GB Kinect to je 310 eura

Da i sta znaci ovo “Bundle + LT 3.0”

Sta mislis?

Ako imaš para bolje ti je da ideš na 250 GB verziju, HDD je ipak koristan :slight_smile:

Citam ovih dana po forumu, vidim da je koristan ali puno mi je to para…
Pokusacu mada nisam siguran da cu navuci toliko kesa…
Kakva je fora sa eksternim HDD-om?

Prvo u Bundle imas neke igre sve zavisi koje,ukoliko udjes u opis ponude videces sta dobijas. Drugo,vidim da zelis kinect,moje misljenje je da to ostavis za kasnije. Uzmi konzolu sa vecim hardom tj mnogo vecim jer ti je 4gb nista ali bukvalno. Ukoliko igras samo pirate treba ti hard za instaliranje igara. Ti naravno mozes da igras i originale ako hoces.

Moraju li piratske igre da se instaliraju?

Hvala na odgovoru!

Ne moraju, ali je to preporuka. Ako ne namjeravas da igras igre online, uradi RHG i nemas problema. Tako ces moci da igras igre sa eksternog HDD-a i neces imati potrebe sa rezanjem igara, samo prebacis igru i to je to

Sta je RHG i ko treba da mi uradi, koliko kosta…? Znaci tada moze bilo koji eksterni HDD?
Nemam neku zelju za ONLINE igranjem
Izvini nov sam u XBOX svetu :slight_smile:

RGH ti kosta oko 50e ovde na forumu, radi ih dosta. Nabacis igre na eksterni HDD i igras…najbolja solucija ako nemas zelju za live-om. Neces morati da flesujes konzolu vise nikad…

O RGH mozes procitati vise na sledecem link-u:

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr%9Aka/4815-rgh-jtag-ili-lt-3-0-sta-je-za-mene.html

A sto se tice instaliranja igara na hard, nije potrebno ali je pozeljno jer na taj nacin stedis laser i manje su sanse da ti se isti zaprlja/unisti.

Sta je RHG i ko treba da mi uradi, koliko kosta…? Znaci tada moze bilo koji eksterni HDD?

Nemam neku zelju za ONLINE igranjem
Izvini nov sam u XBOX svetu :slight_smile:

Obavezno RGH/JTAG, vredi svaku paru. Isplatice ti se a i ustedeces. Razmisli o tome - toliko bi te kostalo samo 50 praznih diskova, pa neki pukne i moras da rezes opet… a gde su zivci, patchovanje…? Zaboravi na to. Sa RGH igras se direktnno preko internog/eksternog harda, ne moras cak ni da ustajes iz fotelje da bi promenio igru. E da, takodje, mozes da igras sve arcade igre (ogroman broj jako kvalitetnih naslova), koje su prica za sebe, a da uradis obican fles drajva morao bi da ih kupujes.

RGH je reset glitch hack modifikacija da konzola cita sve ama bas sve sa HDD bez dvd-a, isplativo sto mozes da igras sve bez cimanja. Pravi je izbor za nekoga ko ne voli da reze razmislja o rezacu i patchovanju…
Kao sto ti @padawan kaze igranje bez pomeranja iz fotelje.

A kako, odakle ubacujem igre na HD, skidam sa neta ili…?

Da ne skrecemo sa teme, evo tebi sta treba, procitaj malo:
JTAG/RGH podr

Yup, skines instaliras i vojla ili ako imas kolegu sa vec skinutim igrama prebacis si ih na HDD i oped vojla…

Ako si u HR imas u SophosLabu,a u Srbiji onda probaj ili na XBR trgovini ili nazovi ovaj broj to ti je firma koja drzi xbox i ima servis 065VIRTUAL (to je znachi 0658478825),a ako tamo imas brate u NS Games shopu u novom sadu. Nalazi se na Tribini stadioona Vojvodine.Ali prvo probaj s ovim sajtom jer ti je cjena prihvatljiva i jako dobra

Evo mene opet na ovom postu posle par dana…XBOX stigao. Kinect takodje, kupio 10-ak igara za pocetak ali hocu da narucim jos nesto pa mi treba vasa pomoc odnosno preporuka. Posto sam XBOX tek kupio znaci da sam propustio dosta stoga dajte i stare naslove koje ste presli, neke od nazovi legendarnih igara a i novijih naravno.
Sto se tice igara koje preferiram za mene su to avanture tipa Tomb Raidera, onda i za mene i za klince igre tipa Toy Stori, Pingvini sa Madagaskara, Simpsonovi…te sarene su opustajuce i puno zabavne.
Kupio sam Fifu 2013, Far Cray3, Toy Story3, Mickey Maus Epic, za Kinect Sport 1&2, Pusy in boots…
Znaci dajte vase misljenje sta treba odigrati, koje su po vama najbolje igre za XBOX u poslednjih 5 godina.
Hvala unapred na pomoci…:hi

Imas bas brdo dobrih igara al evo neke: Skyrim,Battlefield 3,Borderlands 2,Forza 4,Rayman Origins,Gears of War 123,Max Payne 3,Spec Ops The Line,L.A. Noire,Castlevania LoS,KoA Reckoning,Afro Samurai,Mass Effect 123,Mirror’s Edge,Deus Ex Human Revolution,Mafia 2,Dead Space 12,Portal 2,Metro 2033,Assassins Creed ima dosta delova,Brutal Legend,Darksiders 12,Enslaved,Fable 2,Just Cause 2,Overlord 12,Prince of Persia,Red Dead Redemtion,Crisis 2… ovo ti je sasvim dosta za sada :).

A za klinca : Megamind,Mini Ninjas,Cars,Night at the museum 2,Cloudy With The Chance of Meatballs,Ice Age 3,Disney Pixar Up,de Blob 2.

Hvala puno na brzom i konkretnom odgovoru. :tap:
Provericu sta mi odgovara od ovoga na Youtube-u