Preporuka za igranje

Ne znam ni sam koliko igrica sam presao, ali imam sada malo slobodnog vremena, pa ne znam sta da pocnem, sta predlazete od sledecih

Nisam igrao ni jedan deo Mass Effecta, Left 4 Dead 1 i 2, Rage…

Ima neko preporuku za neku manje “poznatu” igru?

Unapred zahvalan :slight_smile:

Ima igara kolko hoćeš… Možda da napišeš kakve igre voliš da igraš?

Odigraj Metro 2033, mnogo dobar storyline, dobar gameplay i rusi! :slight_smile:

Veliki plus je sto je trenutno besplatna na fejsu, imas thread na forumu isto :smiley:

Shadow Complex.

Obvezno odigraj Rage i probaj KoA:Reckoning i Fallout ako ti se svidja rpg no preporucam ti da KoA das sansu jer je igra zbilja odlicna

Fallout sam igrao… presao sam skoro sve “poznatije” naslove, sem ovih gore sto sam naveo. Ovaj Mass Effect sam pocinjao 4,5 puta, ne ide :slight_smile:
Neku dobru avanturu bih igrao, tipa Tomb Raider… Ima li tako sta?

Naravno da ima igrara evo ti par preporuka od mene:Red Dead Redemption,Batman,RE 5,Princ of Persia

Igraj Red Dead Redemption. Neces zazaliti :wink:

Nemoj Rage! Napisao si da imaš MALO slobodnog vremena.
I dan danas tvrdim da ta igra nema kraj…

Final Fantasy XIII i XIII-2, mnogo mesanih utisaka ima, a meni se bas dopala, onako, 50-ak sati price, taman.
Red Dead Redemption k’o sto ti kaze Marko, ali to nije manje poznata igra. Ako je nisi igrao, obavezno.
Saints Row 1,2 i 3 su vrlo dobre igre za prolaz vremena - SR1 je i razlog sto sam uzeo Box, iako sam u to vreme mogao naci bolji. Odlicna igra - ima malo price, nije duboka kao neke, ali cisto da ovo unistavanje i masakr ima smisla.
The Simpsons Game - odigraj, moze i Co-Op, vrlo zabavna i dobro uradjena igra.
A za Mass Effect znaci, koljem ko da negativnu recenziju :smiley:

To i ja nameravam da odigram, samo me mrzi da rezem 3 diska, a to da li ima kraja cu videti :smiley:

Ma Red Dead sam presao naravno, Saints Row trojku sam igrao odlicna igra… bolje reci zabavna…Rage sam i planirao, bio sam ga narezao za lt 2.0, ali nisam poceo, sad mi ne radi, moracu opet rezati… ako se ne varam prva dva diska je kampanja, treci je MP.
Resident Evil 5 presao, a 6 presao kampanju sa Leonom i batalio, betmena oba…

Hvala u svakom slucaju svima na sugestijama…

Ovako prvi put sam na ovom forumu, tek sada sam se uclanio pa oprostite ako pitanje postavljam na pogresnom mestu!
U narednih 10-ak dana cu kupiti cipovan XBOX360 sa cinect dodatkom sto za sebe sto za klince od 6 i 7 godina.
Uz XBOX planiram i da kupim 10-ak igara koje treba unapred da narucim pa bi mi pomoc oko odabira igara dobro dosla.
Malo ili malo vise sam se informisao u predhodnim danima pa je moj spisak igara odprilike ovaj:
Fifa 2012
Disney epic mickey 2
Far Cry 3
Tomb Raider

A za cinect:
PUSS IN BOOTS
Dance central
Kinect sports
kinect sports 2
Kinect Adventures
Sonic Free Riders
Kinect Rush A Disney Pixar Adventure

E sada zanima me vase misljenje i iskustva sa ovim igrama, da li bi nesto dodali odnosno izbacili…
Hvala unapred na preporukama…
P.S Trebala bi mi bar jos jedna igra poput ovog Disney epic mickey 2 ili Rayman onako laganica za klince sa lepom grafikom…

Imas Disney Universe, i svi lego naslovi su dobri za klince, mozda najbolji harry Potter. Onda Toy Story generalno sve te igre sto su radjene po crtanim filmovima. Sto se tice Fife mozda bolje da uzmes 2013. Tomb Raider sad ne znam koji si uzeo, u svakom slucaju nema greske, sem ovog poslednjeg, misli da se zove garden of light.
Kinetic nemam, tu ce ti neko drugi pomoci :slight_smile:

Tomb Raider ces da sacekas malo duze, na “cipovanoj konzoli(sta god ti to znacilo)” ces malo teze naci meceve za fifu, tako da jedino ako planiras da igras sa nekim posto na RGH sumnjam da ces se naigrati… Trebas odigrati Halo 4, Gears of War, Forza Motorsport 4(ako volis voznje), BioShock…

Konzola je flesovana (moja greska) kao sto rece nov sam u ovome pa nezamerite na brkanju pojmova :slight_smile:
U pitanju je XBOX360 falkon 20gb hdd i covek mi rece da ima sve igre za nju i da sve radi normalno…
U svakom slucaju hvala na preporukama i jednom i drugom Milanu :wink:
P.S Ako negde gresim oko izbora same konzole ispravite me, svaki savet je dobrodosao!

Moja savet ti je da ne kupujes Falcona, nikako ili neki Jasper oni su iz 2009 i 2010 ili slim, jos nesto ima 20GB HDD mnogo malo. Imas dobrih falcona koji rade i nema problema ali i oni mogu da odu.

ja ti isto preporucujem da uzes Jaspera koji je daleko kvalitetniji od bilo koje verzije boxa prije njega imas 120GB HDD a cjena nije velika

Hvala obojici ali ovo je bila jedna od boljih solucija koje sam pronasao…
Hajde dajte mi neke adrese, telefone ili bilo sta gde bih mogao dao te kozole koje vi preporucujete.

Obavezno odigraj red dead redemption za mene je ova igra jedna od najboljih kojih sam u zivotu igrao