Preporuka za igranje CO-OP tabachina :)

Pozdrav ! Skoro sam kupio xbox360, tako da nisam bas u toku sa igrama. Konkretno me zanima neka kvalitetna co-op tabacina u fazonu fighting force sa ps1. Dakle da nije neki split screen, vec oba lika preko celog ekrana i mnogo protivnika :slight_smile:

Nepostoji tako nesto na ovoj generaciji konzola, sto im i ja zameram :slight_smile: Mozda ima nesto na liveu ali to je neka kraca igra.

Da li je moguce da ne postoji ni jedna “beat em up” igra za dva igraca ??? Vidim da ima dosta ovih sto sam prelazis tipa bayonetta, ninja gaiden, afro samurai itd.

Lego Star Wars :). Ovo je najpribliznije onome sto zelis, a pritom je i jako zabavna.

Heh, ti kao da si propustio poslednjih 20 godina razvoja igara. :smiley:

Inace, postoji tako nesto, baci pogled na Watchmen, ali mislim da mora ipak splitscreen.

Pokusaj da igras Tekken na Arcade (ili story, kako bese) mod, valjda ima :slight_smile:

Postoji Watchmen-end is nigh part 1 & 2.To mozete da igrate zajedno i “Beat em up” je
Ovako izgleda :

Nezgodno je sto je ovaj watchman isto split screen kada se igra u 2 igraca, ovaj video sto si ti pustio je kada igra jedan igrac sa kompjuterom kao drugim. Trebalo bi mi nesto bas u fazonu Lego igara, al to sam sve isprelazio.

TMNT: Turtles in Time Re-Shelled, Contra, LEGO Batman, LEGO Indiana Jones 1 i 2, The Simpsons Game, At World’s End, onda Golden Axe sa mega drive collectiona za xbox,samo su neke od igara koje imaju kooperativni MP. I ja volim ovakve igre.

Imas na sajtu:
co-optimus.com