Preporuka"treba mi neka igra za devojku"

Pozdrav svima. Treba mi preporuka za neku igru za devojku, dojadi mi vise! Znaci neka igra tipa Super Mario, znaci platformska. Super Mario joj je omiljena igra, ali posto ja nemam Wii, nego Xbox…

Beautiful Katamari. Skroz je uvrnuta! mislim da moze coop.
Splosion Man je isto dobra!

Vazi, aj pogledacu ih. Tj njoj da pokazem, pre nego sto narezem.

Komp se ne računa?

PS: Ako se komp računa Audio Surf ti je najbolji izbor. :wink:

Pa videcu i nju, ali bih skinuo nesto za box.

Lego igre ti preporucujem, najbolje su za igranje u dvoje :slight_smile:

Pogledaj neke trke da li je interesuje jer za početnike Forza nije ni toliko teška kao što je na primer DiRT po mom mišljenju. :slight_smile:

Sad me pita jel moze Crash na XBox-u. :smiley:

Presla je i Shank na PC-u. Kazem vam, samo neke platforme.

moja preporuka
NatGeo Quiz! Wild Life

nisam siguran šta ti znači ženske igre,iskreno taj termin prvi put čujem,pretpostavljam da si mislio na igre bez nasilja i krvi.
ova igra je ubedljivo najbolja xbox 360 edukacija i porodična zabava sa prelepim video snimcima flore i faune!!!
možeš i nešto zanimljivo da saznaš iz igre!!!

Pa da, ne neke pucacine ili voznje ili PES, to sto mi igramo. Nesto kao Super Mario, Crash, Rayman i slicno.

Moze sto nebi moglo :D,imas Crash of the Titans i Crash Mind over Mutant za XBox 360,probaj i Sonic the Hedgehog ili Sonic Unleashed.

EDIT:Promenio sam ti naziv teme,posto ovo “zenske igre” nekako nema smisla.

moja zena je odigrala, kameo, alice madness returns, prince of persia, majin and the forsaken kingdom, Fable…i obozava ih, sve su na neki nacin platformske i nisu preterano teske…

Definitivno Kinect igre! Koju god da dovedem kod mene sve se naprze na Kinect ne mogu da ih odvojim,pa ih pustim dok ne izmognu od igranja…I uvek se vracaju na partiju… Ali ako nemas kinte za kinect,onda probaj Sonic voznju slicna je kao Crash Team Racing… Probaj Crash of the Titans, Metal Slug…

Meni se zena odusevila sa Kameo, probaj to

Tomb Raider

Bayonetta

Da, ako ti cura ima epilepsiju pa zelis da izazoves epilepsicki napad pa da joj u lice kazes sve sta ti je na dusi…dok se ona bude tresla!

@predator1211 : :wink:

Igraj Resident Evil ili Army of a Two u CO-OP

moja zenka se lozi na Mortal Kombat 9 , takodje mozes da probas sa nekim tenisom i slicne igre u dvoje =)

I moja. Samo to i igra po ceo dan. Al sad je otisla za Italiju na mesec dana pa imam vremena da skinem nesto drugo. A i imam samo jedan joypad, pa cu u medjuvremenu da kupim jos jedan.

Eno prodajem diablo 3 extra za polivanje sa devojkom ako nije glupa. Meni nije islo…