Preporuka monitora za gaming

Planiram sebe da pocastim nekim monitorom, 22"-23"-24", mora da ima hdmi. kakva su vasa iskustva, predlog?

meh, ako planiras kod nas kupujes, onda ti je sve ionako mid range class pa onda gledaj da bude sto veci :smiley:

mene vise zanima da li je neko spajao, koji je proces… posebno oko spajanja 2.1 ili 5.1 zvucnika

Ja koristim ViewSonnic 24 inca i zadovoljan sam sa njim.Velik je podrzava full HD i dovoljan ti je ako zelis igranje na monitoru.Cena mu je bila 18 hiljada kad sam ga ja kupovao mada sam video da je jeftiniji ovih dana.Mada sam igrao i na manjim monitorima i na njima je dobro.Sve ti je stvar kakav ti je VGA kabel.

Furam Samsung XL2370 23" LED, odlican je! Ima i audio out, analog i digital tako da nema brige oko povezivanja! Ne znam kolika mu je sada cena, kada sam ga ja uzimao, bio je oko 300e!

Jesi li procitao ovaj tutorial - http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/2272-kako-spojiti-xbox-360-konzolu-na-tv-monitor-i-zvucne-sisteme.html

Sto se tice monitora ja imam Benq 24" G2420HD, ima vga, dvi i hdmi ulaze, plus ima izlaz za slusalice preko koga mogu da se izvuce zvuk na zvucnike.
Monitorom sam zadovoljan, ima malo ghostinga ali nije nesto primetan, s obzirom koliko sam ga platio nemam prava da se zalim ni na sta

Ghosting nema veze sa monitorom vec sa samim vga kablom tako da ti je verovatno kabel losije izrade kao moj.

Ovaj blagi ghosting kod mene je zbog monitora, nije zbog loseg kabla, jer je monitor spojen sa kompom DVI kablom a sa konzolom HDMI kablom i oba su prilicno kvalitetni, dok VGA ulaz uopste ne koristim.

I ja ti isto preporucujem ViewSonic!!! Nema boljih monitora od njih… Ja sam uzeo ovaj model, VIEWSONIC VX2439wm
ITsvet.com :. ViewSonic VX2439wm - Monitor - cena cene cenovnik cenovnici

Trenutno ga nema nigde po netu, ali uvek bude neki na stock-u…

Za gaming je dusu dao…