Preostale velike igre u 2010

Pa evo ti neki info Vendetta:

First release Castlevania
September 26, 1986

Latest release Castlevania: The Adventure ReBirth
October 27, 2009

Pogledaj iz koje je godine igra. Ako mislite da bi oni od takvog hita pravili kopiju neke igre. Varate se.

to ne moze biti nikako istina pa da zec zeca opali!!! a evo zasto!

List of Castlevania media - Wikipedia, the free encyclopedia

pa sledeci put malo procitaj pre nego sto das neku izjavu, cisto onako zbog sebe da ti se ljudi nesmeju!

a evo kako je izgledala jedna od prvih castlevania:

Da, gledao sam i chitao o igrici.
A gledao sam i oficijalni trejler. Shvatam ja da je originalna castlevania izashla “iha-ha”, ali ono shto sam u trejleru video, gejmplej je gotovo isti kao kod God Of Wara

To sam i ja mislio kad sam prvi put video trailer…Ali onda sam procitao neki intervju i neko je rekao da ce igra imati Fixed camera angle (Isto ono sto ima Darksiders).
A god of war ima kameru koja bezi po celom ekranu.

Kakav ModernWarfare 3,nit će se zvati Modern Warfare niti će biti Infinity Ward nego će biti Blackops sa Hladnim Ratom i Vijetnamom a praviće ga Tryearch što su pravili WaW i 3.

Kakav ModernWarfare 3,nit će se zvati Modern Warfare niti će biti Infinity Ward nego će biti Blackops sa Hladnim Ratom i Vijetnamom a praviće ga Tryearch što su pravili WaW i 3.

Hladni rat?Vijetnam? Onaj Prvi hladni rat i rat u vijetnamu? Tesko da je to i moguce,jer lik je prikazan u traileru da koristi savremeno oruzije a neprijatelji koriste novija vozila…
E sad ako nije vremenska masina onda ne verujem da se radi o hladnom ratu i ratu u vijetnamu.

Hladni rat?Vijetnam? Onaj Prvi hladni rat i rat u vijetnamu? Tesko da je to i moguce,jer lik je prikazan u traileru da koristi savremeno oruzije a neprijatelji koriste novija vozila…
E sad ako nije vremenska masina onda ne verujem da se radi o hladnom ratu i ratu u vijetnamu.

Pa ne nego će imati druga oružja …HCL.HR vidi tamo imaš informacije kao i GS.RS

Izgleda da pogresih. Ipak ce se TFU 2 pojaviti ove godine. Zvanican release date je 26.10.2010.

nisam znao da ce mgs biti i na box-u i to ce biti extra igra samo sto jos nema relasedate :frowning:

Ma sotale je nista da valja u ovoj godini osim AC Brotherhood, APB, Crysis 2, Fable 3, FU II, Red Dead… o Max Payne trojci ne znam nista tako da necu da ga spominjem…

A modern warfare je najvece sranje od fps-a na planeti… sto ga visei gram ono sve gore i gore… Toliko buggova i exploita da to nije normalno… Igra podstice igre da kampuju, speed whoreuju i noobtubuju maximalno moguce… Pravi i najzabavniji FPS je halo 3/reach… Igra gde mozes sve ili nista… Nema kampovanja, skill ne zavisi od lvl-a, ne igras sa idiotima 90% vremena i skill system za matchmaking ustvari radi…

@FaTaL: Zato što MW2 je od početka ciljan za multiplayer zbog stare slave CoD1,2,3,4 gdje je bio dobar i SP i MP,kao i CS koji je sve u multiplayer ljusci i ima puno bagova. To je normalno. Dok BFBC2 je malo više balansiran…Halo Reach i Halo 3 nisam igrao (nestalo mi DLova). I samo nešto offtopic: Ja oću da skinem AlanWake ,moj brat oće Fuel,i sad,da li Fuel može u dvoje i šta je bolje?

alan wake :slight_smile: a neznam za vas ali je bio najbolja pucacina posle crysis-a koju sam igrao stvarno je extra multiplayer smara jer ima raznih chitera koji smaraju

E pa to na Xboxu nema. Doduse ima, ali oni ne potraju dugo.

Kane &Lynch2 Dog days -sudeci po trailerima igra ce biti odlicna.
Datum izlaska 24.08.2010

A jedva cekam da vidim kako ce da izgleda prva verzija Metal Gear-a na xbox-u.

Poznat mi je neki Metal Gear ili šta već bilo na NESu.

Pa to ti je prvi Metal Gear koji je izasao,a izasao je '87… a '90 izlazi Metal Gear 2 :slight_smile: