Preostale velike igre u 2010

Do sada je izaslo veliki broj igra u 2010. koje su bile jako ocekivane ili jako uspesne.

Sad ja sam gledao i vidim da ce uskoro da nam bude veliki talas super igra koje smo vec dugo cekali i da ce konacno da nam se pojave na Jdownloader-u i torrentu (i ostali nacini).
Evo sad igre koje mislim da zahtevaju paznju do kraja godine.

[SIZE=“3”]MAJ[/SIZE]
Skate 3
[SIZE=“2”]Lost planet[/SIZE] 2
[SIZE=“2”]Alan Wake[/SIZE]
[SIZE=“2”]Red Dead Redemption[/SIZE]
Split Second
Prince Of Persia The Forgotten Sands
Blur
[SIZE=“3”]JUN[/SIZE]
[SIZE=“2”]Alpha Protocol [/SIZE]
[SIZE=“2”]Transformers War on Cybertron[/SIZE]
Singularity
Metal Gear Solid Rising
[SIZE=“3”]JUL[/SIZE]
Crackdown 2
[SIZE=“3”]AVGUST[/SIZE]
Mafia II
Dead Rising 2
[SIZE=“3”]SEPTEMBAR[/SIZE]
[SIZE=“2”]Halo Reach[/SIZE]
Brink
[SIZE=“3”]OKTOBAR[/SIZE]
Max Payne 3
Ghost Recon Future Soldier
Metal Of Honor
Fable 3
[SIZE=“3”]DECEMBAR[/SIZE]
Crysis 2
Star Wars The Force Unleashed
[SIZE=“2”]Castlevania Lords Of Shadow[/SIZE]
[SIZE=“2”]Spec Ops The Line [/SIZE]

E sad ako sam ispustio neku igru zao mi je.
Ove sto sam ja oznacio su one sto su meni najvise uhvatile paznju.
Recite koje su vama najvise uhvatile paznju i ukratko zasto.

crysis2 i future solider to ce biti fps godine 100%

@Ljubicanstveni Stiven:

Mafia II ti nije privukla paznju :open_mouth: :S

Meni ovako:

MAJ

Red Dead Redemption
Split Second
Prince Of Persia The Forgotten Sands

JUN

Metal Gear Solid Rising
JUL

Crackdown 2

AVGUST

Mafia II
Dead Rising 2

SEPTEMBAR

OKTOBAR

Max Payne 3
MeDal Of Honor
Fable 3

DECEMBAR
Crysis 2
Star Wars The Force Unleashed

Btw, ja ne podnosim Halo 3. No verujem da je igrica i pravljena za Multiplejer, a ja ne mogu da okusim to, tako da mogu da igram samo single. A single je debeli smor. Halo 3 josh nisam preshao :3

Castlevania Lords Of Shadow izlazi tacno 31. Decembra 2010. godine. :smiley:

sto znaci da ne znaju datum izlaska jos, ima brdo igara koje izlaze taj dan

MAJ
Alan Wake
Red Dead Redemption
Split Second
JUN
Transformers War on Cybertron
Metal Gear Solid Rising
AVGUST
Mafia II
SEPTEMBAR
Halo Reach
OKTOBAR
Max Payne 3
Ghost Recon Future Soldier
Metal Of Honor
DECEMBAR
Crysis 2
Castlevania Lords Of Shadow

^ Moja lista. :smiley: Odlicno si ovo odradio. Nego, kako MGS Rising vec u Junu? Nije bio ni nikakav trejler, nista.

Au Stefane brate,boldovao si Transformerse a nisi Mafia 2 i Crackdown 2 i Fable 3,Metal Gear Solid Rising i Prince of Persia-e…:slight_smile:

I odkad to MGS:Rising izlazi u junu?Nema nikakav info o igri.

Sto se tice igara generalno 2010 je jako mocna godina a zapravo najveci kvalitativni pomak su napravile mainstream igre.

A generalno izaslo je za ovih par meseci brdo dobrih naslova a mega bombe tek dolaze.

Ono sto mene najvise zanima je Alan Wake.Pa onda opet Alan Wake.I da zaboravih da pomenem Alan Wake.E onda dolazi Halo:Reach.Pa posle njih Mafia 2,Fable3,Castlevania:LOS,Red Dead Redemption,Crackdown 2,Spec Ops The Line ,Lost Planet 2,Max Payne 3,Medal Of Honor,pa ovaj Metal Gear ako izadje.
To je samo nesto sto mi je prioritetno a svasta ce se tu jos ubaciti.:smiley:

Mafia 2 sam gledao trailere i nekako mi izgleda kao da se igra sama pokrece bez potrebe igraca…(tesko objasniti sta mislim).
Crackdown 2 na zalost nisam bas toliko gledao mozda promenim misljenje kasnije.
Fable 3 mi izgleda nekako…meh. Prvi deo je bio jako dobar,drugi nije bio los ali treci mi se ne svidja mnogo.
A za Metal Gear solid rising sam dobio Release date sa Coming soon sajta
Coming Soon - Xbox 360 | Video Game Countdown
Nije mi na listi top 2010 igra zato sto nisam video nikakav gameplay,nikakav info za pricu itd. Tako da jedino sto znam je da je MGS (Sto je dobro ali ne dovoljno).

Metal Gear Solid Rising: Release Date: TBA

Po ign-u jos uvek To Be Announced (za one koji nisu znali sta je TBA)

Od igara sa lite igre koje ja ne ocekujem da ce se uopste pojaviti u toku 2010. godine su:

Max Payne 3
Metal Gear Solid Rising
Star Wars The Force Unleashed 2
Castlevania: Lords Of Shadow

A od igara koje ce se pojaviti najvise me zanimaju sledece:

Alan Wake
Red Dead Redemption
Mafia II

Na listu bih dodao, iako nije igra za konzolu, i StarCraft 2, koja je u sustini igra koju najvise ocekujem.

Za Castlevania lords of shadow sam siguran da izlazi do kraja ove godine.
A ako StarCraft 2 bude imao jos jedan Delay…Znaci da igra nikada nece izaci.

Castlevania ce biti mnogo, mnogo dobra, ali to se prakticno racuna u sledecu godinu. Posebno me raduje ovako dobar Maj - dve ultramegagiga dobre (Alan i Red Dead) i dve nesumnjivo jako dobre (Lost Planet 2 i novi Princ).

Mnogo dobra godina u svakom slucaju. Da ne zaboravimo i Starcraft 2 za PC - konacno. WC3 i Starcraft sam igrao vise nego sve igre za xbox360 zajedno.

Castlevania LOS je prvi put bila prikazana 2008. tako da nema sumnje da izlazi do kraja ove godine (plus GT release date pise 12.31.2010 a njima verujem).

A i ako pogledate na Coming soon sajtu oni pokazuju igre koje izlaze 2011. Tako da ne mora da znaci da ove igre u Decembru ce biti pomerene na neki mesec 2011.

Metal Gear solid wiki:
“…it was confirmed that the development team behind Peace Walker (who also worked on Metal Gear Solid 4) are now starting to work on Rising”
Ovo je nedavno dodato na MGS wiki,tako da je vrlo moguce ako igra se ne pojavi do kraja ove godine onda sigurno sledece.
Sve u svemu…Ne ocekujte uskoro.

Bolestan lineup.

E jel’ znate da je najavljen MW3 za Novembar ove godine? Izdaje ga Infinity Ward, a razvojni tim jos nije poznat.

Modern Warfare 3???Vec???
Au bre pa Bobby je skroz prso.
Sad je stvarno i vise nego ocigledno da mu je samo stalo do para.
(Ako vas zanima Robert “Bobby” Kotick je jedan od vlasnika Activision i poznat je kao “The godfather of video gaming”. Mnogo ljudi ga mrzi jer pokusava da stvara sto vise para od video igra na razne nacine…uglavnom glupe i pogresne).

Ne pravi ga Infinity Ward nego onaj Treyarch kako se vec zvase. Bice stavljen u Kubu i Vijetnam. Uopsta to celo doba rata,

Modern Warfare 3 In Development - Xbox 360 News at IGN

Cod3r ti pricas o Call of duty Black ops,i on stvarno izlazi u novembru ove godine.
Prvi put objavljeno na GTtv.
Gametrailers TV with Geoff Keighley
A ovo sto pise na IGN za modern warfare 3…Je slabo da ce biti istinito…
Kako je Activision (Bobby je kriv) dao otkaz velikom broju Infinity ward radnika UKLJUCUJUCI oni sto su osnovali inifinity ward.
Tako da tesko da njih 70 (manje/vise) ima vremena da prave video igru koja treba da bude bolja od MW2 za tako kratko vreme. Pogotovo sto ih sada Respawn entertainment (kompanije osnovana bivsih IW radnika) tuzi Activision.
Sad ako ce iko da pravi Modern Warfare 3 i to uspesno,onda moje pare idu na Respawn entertainment.
Pogotovo kao sto wikipedia kaze “…Respawn is expected to begin work on its first project in May 2010”. Velike su sanse da je taj “first project” modern warfare 3.
A ako Activision sa ovim polu srusenim IW napravi Modern warfare 3…Onda ce to zavrsiti tako ne dovrseno,pozureno,puno glitcheva,greska itd.

Ali ovo stvarno ide off-topic.
Evo igra koje nisam stavio na listu a trebaju da izadju do kraja ove godine samo sto nemaju release date:
Aliens Colonial marines (kad sam igrao ovaj novi AvP jedino mi se svidelo Marines kampanja…)
Batman Arkham Asylum 2?
Final Fantasy XIV (ovo jeste MMORPG ali ne planiram da ga igram do kraja zivota…Zapravo ne znam ni da li cu da ga igram,11 mi se toliko svideo da bas zelim da vidim ovaj)
Hydrophobia (ima jako dobar koncept)
Kingdom under fire 2
Max Payne (i ako ne izgleda ni blizu prvom i drugom delu…ipak moram da vidim igru jer sam obozavao prva 2)
Need for speed world (moja naj omiljenija voznja??? U MMO??? Moram da vidim)
Itd. (ima njih jos dosta koje se vrte na 2010/2011 tako da dosta je i ovo iznad)

Po meni je Castlevania kopija God Of War-a.