Prelazak sa LT2 na LT3...prerezivanje igara

Odlucio bi se za prelazak sa LT2 na LT3 na Hitachi 78/79 kada FW izadje ali me zanima koje cu igre morati da prerezem da bi posle radlie na LT3. SVE ili samo AP25 igre https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc , da li su to samo ove igre sa spiska u linku???

Unapred HVALA

samo ap25 i xgd3 igre, provuces sve kroz abgx i igras, imaj na umu da ako predjes na lt 3.0 truncate rezanje vise nije podrzano za instaliranje na hard disk, moci ces da igras sa diska jedino, ako imas burner max rezac onda je ok

ako ne ides na live ostani na 2.0 jer 3.0 je bukvalno ista stvar samo sto je kod 3.0 odradjen fix da moze da s eide na live a samim tim moras da prerezujes igre, kod 2.0 mozes truncate diskove da instaliras na hdd…

Ma ja sam striktno na OFFLINE. Ne zanima me live.E sad pitanje… jer sa svakim updateom ja moram da ponovo flashujem konzolu onda ili mogu da radim flash sa USB-a a da ne mora da se radi Stock FW-Dash Update-Update LT2. Konzola mi je 13604+LT2???Hvala!

mozes na 14699 nece da ti se updateuje konzola i ostani lepo na 2.0 nema sta da se zezas da trosis diskove za 3.0

Sad mi samo ostaje jos jedan problemcic jer eto izadje nova igra , evo konkretno FF13-2 i vec je patched for LT3.I sad pitanje da li ce uopste da izadje verzija koja nije patchovana i koliko treba cekati da takvu verziju pa mi je nekako bolje , ako je 100% tacan spisak sa linka koji sam postavio da su to sve AP25 igre, da prerezem mozda 3 igre sa tog spiska koje mislim da cu opet igrati (Dark Souls, Gears 3, Batman) pa da onda skidam verzije koje su vec patchovane za LT3 i pojave se ODMAH!!!Znaci potrosio bih 3 diska sto mi je nista nego me je samo zanimalo jel onaj spisak tacan jer se ne bi lisio nekih starijih igara.Pa mi je potrebna najvise potvrda da li je spisak sa linka tacan da li su to sve igre AP25 - https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc??? Hvala

sve igre od oktobra su ap25 tj xgd3 + one stare 6 koje svi znamo napamet…

igre uvek izadju NON patched samo ne skidas na pravom mestu, torrenti pa nadji

LOCK

Hitachi 78 postoji verzija koja nema AP25 i XGD3 proveru time je LT+ 2.0 dovoljan za neke verzije, imao sam jedan hitachi 78 i potrefilo se da ne vidi AP25 i naravno XGD3 za LT+ 3.0 patchovanu igru je citao bez problema.

AP25 igre imaju istu protekciju kao i XGD3 stim sto je XGD3 format particije zastite veci sa AP25 protekcijom.

@studiovpc FF13-2 COMPLEX je prepatched LT+ 3.0 gde sam god gledao, ja hocu ovu igru da igram pa sam gledao patcheve!

Ako imas pitanja @nostormo posalji mi PM odgovoricu ti imas redak uredjaj.