Pre niste bili puno zainteresovani

Nova ideja :slight_smile:
Da li ima neka igra za koju ste culi (Teaser,Trailer,Gameplay video,preview…)i zamislili da nije losa igra…ali nije nesto sto jedva cekate da izadje i da igrate…
Zaboravite na tu igru,kad izadje vi lepo krenete da igrate da vidite da li nesto valja…I onda otkrijete da je ta igra jedna od najboljih video igra koju ste igrali.

Ako je malo tesko razumeti sta mislim…evo primer :slight_smile: (moj slucaj)
Red Dead Redemption
Video sam trailer za ovu igru nekih godinu ili 2 pre nego sto je izasla,mislio sam da izgleda zanimljivo ali sam posle toga potpuno zaboravio na tu igru…
Kada je izasla bio sam iznenadjen i setio sam se da je to kao neka pucacina o kaubojima.
Dok sam “kupovao” igru sa interneta pogledao sam par novijih trailer-a i znao sam da je ovo sigurno neka dobra igra…
I naravno nakon sto sam odigrao igru odlucio sam da je ovo jedna od mojih omiljenih igra…

Prvi traileri su obično kraći i obično ništa korisno ni ne pokažu. Čist primer je koliko se sećam prvi trailer za FIFA 12 koji je valjda imao samo jedan screenshot i datum izlaska.

Meni se to desilo sa Assassin’s Creed II. Odgledao trailere nalozio se na igru kad oni odloze PC verziju 6 meseci (tad nisam imao box) i ja potpuno zaboravio na AC II. Posle izasao i Brootherhood (pc verzija opet bila odlozena 6 meseci) ja jos nisam odigrao dvojku i resim ja da je predjem. Kad sam je presao odmah sam krenuo ispocetka i dosada sam je presao nekih 5 ili 6 puta nisam siguran tacno. Definitivno mi je jedna od najomiljenijih igara.

Gears of War 2 me uopste nije privlacio, ali sam krenuo da ga igram samo da bih se uhodao za trojku i- odusevio sam se. Moracu kasnije i keca da predjem.

Batman: Arkham Asylum. U fazonu OMG jos jedna super herojska mediocre igra, ill pass. medjutim… sve ostalo je istorija :smiley:

Red dead redemprion je definitivno igra koja me je naterala da zavolim western zanr. U pocetku mi nije bilo jasno zato je svi toliko hvale (verovatno zbog toga sto ne volim kauboje) a kad sam je probao odusevio sam se koliko je dobra igra.

Enslaved odyssey to the west…mislio sam jos jedna japnska glupost sa klasicnom japanskom tematikom medjutim sada mi je jedna od omiljenih igara tog zanra :happy

…isto ovde :slight_smile:
Mislim da sam pogledao samo par screenshotova pre nego sto sam poceo da je igram… kad ono prava stvar! :slight_smile:

Steta pa se lose prodala pa mozda budemo uskraceni za nastavak :frowning:

Bas STETA,izasla je u nezgodno vreme(za vreme vecih hitova) ako se dobro secam,mislim da je i to razlog zasto se nije prodala u 600 hiljada primeraka, a toliko je potrebno da bi se krenulo sa drugim delom.

Da tako je mada to ne opravdava da je bas tako lose prosla ali u svakom slucaju postoje izuzetno male sanse za nastavak pa se nadam tome nada posledja umire :wink: