Pravim Avatare/Potpise

Ako želite avatar ili potpis, postavite u ovoj temi po obrascu (al’ sam ozbiljan a :D):
Šta želite: Avatar ili potpis?
Dimenzije: Dimenzije potpisa, za avatar je nebitno, jer automatski ide na 150x150
Pozadina: Kako želite da izgleda ambijent avatara ili potpisa
Šta da piše: Vaše ime ili bilo šta
Još nešto: Npr. neki lik iz igre ili tako nešto

Ako ne dobijem puno zahteva to je u redu, na drugim forumima sam mečku rodio dok sam sve obavio :D:D:D

Cool, hvala na pomoci, bas lepo od tebe! :slight_smile:

Svaka cast…

Meni je jedan gari sa TKO-vog GFX tima uradio sig-ove… Covek pro sa photoshop-om… fenomenalno su oba ispala… ovaj assassin je stari a ovaj drugi mi je juce napravio :wink:

Ja sam Z3r0Z svugde osim ovde pa zato to ime :smiley:

Moze meni jedan avatar nek pise Shooocker. Pozadina bilo koja :slight_smile: Thx :slight_smile:

Posto mi nisi dao info kakav tacno 'oces, bolje nisam mogao:

I ja pravim avatare ,potpise ,bannere i ostalo ,ako je neko zainteresovan nek mi se javi na PM.

Heh,ne videsmo se odvano ljudi :).
Moracu da instaliram Photoshop ponovo na Windows 7.

Blago tebi, meni Win7 koci iako mi ostaje slobodno 1,4GB od 2GB RAM.

Moguce ako imas x64.
Ja iako imam 64 bitni processor,ipak sam instalirao 32 bitni Windows 7,da bih ipak bio siguran.

Ja imam 2 gb rama i w7 sljaka ko bog

E, dali radis i pozadine formata 1280X1024???

Ja radim,samo reci kakvu pozadinu oces i ja cu napravit!

@Huhnblabla: Pravim, samo kazi sta treba. Ako je u granici normalnosti pokusacu da napravim.

Jel moze druga pozidina da bude tamna i moze neki lik slobodno. Dal iz Gow2 ili cod-a (bilo kog) ili tako nesto? :smiley:
ako ne onda samo pozadina tamna da bude i to je to :smiley: Hvala!

Ja bi zeleo jedan avatar.Posto sam ja veliki fan naruto shippuden serijala da li bi mogao neko da mi napravi avatar od sasuke shippuden sa cidori u ruci(za one koji ne znaju plave munje u ruci)
A pozadina bi mogla da bude crna.Zahvaljujem se unapred:cool:

Hajde videcu ako vam on ne napravi,da “nabavim” Photoshop i napravim vam to.

Sta bi od ovoga?
Instalirao sam opet Photoshop,juce napravih avatar,danas novi sig.

Jel vam jos trebaju avatari i wallpaperi?

E meni treba :smiley: Ja cekam … nista hitno kad se nadje vremena

I meni treba kao sto sam napisao.Cekacu mesec dana ako treba bez zurbe.

@dejan-k
Evo napravio sam ti, mislim da ti se nece svidjeti posto sam na laptopu a i nisi mi dao vise detalja: