Povezivanje IPTV STB-a sa ruterom bez kabla?

Ljudi da li je to moguce? Zaista ne zelim da razvlacim 20m kabla preko tavana za drugu sobu…
Ako moze jel neko ima iskustva i jel konekcija ok? :smiley:

Ne, nije moguće, mora preko kabla. I to mora direktno od njihovog rutera, iz portova 2 ili 3, inače ne radi.

Znaci OMG! :smiley:

Šta te čudi? Moraju nekako da pod****vaju ljude. South Park je lepo rekao da su govnari :smiley:

A ja se ponadao da postoje neke antenice ili nesto da mogu da pustam tako signal kad ono…

I bolje da ne postoji… Zato sto ces se ionako sa njima prvih meseci ****ti, slika ce da ti zamrzava, tamo vamo… Mogu tek misliti kako bi bilo bezicnim putem…

Slika me zeza mogu ti reci nije da koci nego kao da ide sporije i tako ima i pikselizacije tu i tamo… Jel to do njih?

Jeste, naravno… Zovi, ganjaj ih, i sve dokle god ti to ne rese… Moj cale se sa njima u vezi toga za****vao, pa ne znam da li cu te slagati, ali jedno pola godine…

A sunce im njihovo sta rade… Nzm moram videti da ganjam… :smiley:

To Vlada zna bolje da ti objasni… Valjda u centrali namerno puste manji protok, ili tako nesto… Pa zbog toga ima pikselizacije i cepkanja… I kevi i caletu su resili to tako sto su kao nesto podesili u centrali… I od onda se vise nije pojavljivalo… Mozda ako se desilo jednom ili dva puta u godinu dana, da kucnem u drvo…

Cmex nadam se da cu ja uspeti to da uradim sa drugim routerom za ADSL i TPLINK repiterom, radim na tome dok telekom ne da username i sifre za adsl ne mozemo da pokusamo nista. Muku mucimo sa NTP protokolom i sta nekim portovima koji su zatvoreni a UPNP ne radi i ne mozemo da diramo opcije prosto lelkom. :slight_smile: