Post reactions

:yawning_face::face_with_symbols_over_mouth::face_holding_back_tears: ako se predlog uvazava :grinning:

Hm. Koji je browser, ste probali chrome?

1 Like

Chrome je.

2 Likes

Marko je u pravu. Treba izbegavati smajlije koji su u negativnom kontekstu.

3 Likes

Pa gde je onda zabava. Kako da zarate Lucija i Snupi, ako ostanemo neutralni, baš nije fora :joy:

1 Like

onda znas sta je ciniti

2 Likes

Dobro je @robotnjik odabrao selekciju. Kad bismo stavili neke negativne reakcije, ljudi bi zaratili unutar 24 sata.

Licno ne znam kad bih ovog iskoristio: :hugs: al sto da ne.

Voleo bih da imamo opciju ovako neceg –
image
To je moja standardna reakcija na mnogo cega u zivotu. Al mislim da sam forum to nema.

1 Like

Za sve postoji prvi put. :smiley:

3 Likes

E bravo, vidim pominjali ste me , iskreno ja sam bas ovih dana razmisljao da predlozim ovako nesto i da se uvedu ti smajlici, tacnije da se uvede malo raznovrsnost reakcija na neciji post a ne samo lajk , recimo mislim da je to ok samo jos mislim da bi trebalo uvesti smajlica koji je tuzan ili place i kada je ljut i negoduje zbog necega izrecenog. :wink:

Ne znam zasto ljudi misle da bi pola foruma zaratilo kad bi se to uvelo, nekad bi i iz sprdnje neko opalio :poop: @MladenVR na post ili nekom drugom :grinning: Kao da se ne zna ko koga ne gotivi ili ne moze necije postove ili stavove da cita , ako nesto ne ide samo se skloni :grinning: Kao recimo sto bi ja bio poliven govnima na temu “vakcina” sa svojim stavom sto je ok :sunglasses:

Sto bas ja vnogo brate moj? :rofl:

2 Likes

Pa sta drugo :grinning:

2 Likes

Pa ne mora sad govno da se uvede ali recimo smajlic negodovanja ili recimo tuzni smajlic bi bio ok.

Mislim sta sad i da neko stavi neku negativnu reakciju na neciji post ili da izrazi neslaganje, nece nikom otpasti kruna sa glave, mislim setimo se koliko su recimo mene ovde vredjali i to da budemo objektivni onako na jedan vrlo podmukao, kurvinjski i jedan ruzan i odvratan nacin , pa sam eto ziv, ono boli me bas qrac dal se neko nije slozio sa necim sto sam napisao ili da li me mozda ne gotivi neko koga u zivotu nisam ni video i koga mozda znam samo kao nick na forumu, ono mislim ko me gotivi super , ko ne ni ne mora, zabole me i a u pm. :wink:

Moze li reakcija gif da bude, povracanje ili bacam peglu?

Trebalo mi je dosta puta u istoriji unazad.

Moze li ovo  :joy::joy::joy:

1 Like

ili ovako nesto :smiley:

1 Like

Jel moguće da je sistem nešto zabrljavio, vidim da sam kao srcovao neke postove a čitam ih prvi put u tom trenutku? :roll_eyes:

2 Likes

Isto sam primetio.

Ja mislim da moze slucajno da se opali srce dok skrolujes prstom.

edit: jep definitivno skrol. Sada sam testirao u drugoj temi.

Nema Sony reakcije? Buuuuuuu