Popravka RROD-a

Izvinite sto otvaram ovu temu, ali ne mogu pronaci uputstvo za popravku rroda na 360…
Negde sam citao skoro taj tutorial i svi su ga hvalili ali sada ga ne mogu naci… moze li pomoc?

Moze kupi drugu konzolu slim, ovo ti govorim iz iskustva ne isplati imao sam masinu za kuglanje i prodao bas zbog konzola… rrod je sistem fail ne znaci da je uvek bga chip problem tj kontakt.

Hvala tebi, ali nisam pitao sta da radim sad, vec gde je to uputstvo na forumu… posto sam ga jednom citao… A imam i konzoslu sa jasperom, koja nije slim… i vise mi se svidja nego slim… pozz

Imas na youtube-u upustava kako da popravis, odes tamo pogledas i bacis se na posao… pa javi rezultati… a u medju vremenu nadjes drugu konzolu posto ces tu da bacis u smece ili prodas ciganima za staro gvozdje :smiley:

Slaba vajda od popravke – ja sam dvaput nosio na popravku svoj prvi xbox, oba puta bi izdrzao jedva nedelju-dve pre nego sto bi opet crkao.

Gledao sam svakakve tutorijale po netu, promena clampova, stavljanje washera, uvijanje u peskir… ne znam dal je ista od toga trajno.

Tuzno ali istinitio, moji problemi su nestali kad sam stiso zube i uzeo slim.

Ma imam drugu konzolu koju igram… ovu sam kupio za male pare zbog dzojstika :slight_smile: U svakom slucaju hvala vam :slight_smile:

Imam pitanje vezano za RROD, pa da ne otvaram novu temu. Imam vec par godina xbox 360 jasper i danas mi se desio rrod, ali kada sam ga iskljucio sa napajanja i ponovo ukljucio radi sve ok. Da li se ovo kome desilo ili mi konzola polako zavrsava karijeru? Hvala

rrod je hardware failure. on ne mora da znaci da je to GPU problem, mozda je bio problem sa strujom. Jasper generalno nema problem sa rrodom