Popravka displeja

Interesuje me da li neko zna neki servis koji vrsi zamenu i popravku displeja kod telefona vivax smart fly x50 ? Nasao sam samo jedan tj onaj koji mi je gigatron rekao da vrsi , i traze 9500 za zamenu ekrana sto mi je previse, pa ako neko ima nekog prijatelja ili nesto da moze da se raspita koliko on trazi za popravku.

To je redak tel i tesko da moze da se nadje displej zato ta cena. Moj kum drzi servise mobilnih. Nema cak ni cenu za to nego je sada poslao upit od dobavljaca koliko je displej. Mozda dobije danas odgovor a mozda i sutra. Ali sutra sigurno imam neki info ako se ne snadjes.
Nisi rakao sta ti je otislo? Displej ili tac??

Da zaboravio sam da napomenem tac uopste ne radi a ekran je pukao pri vrhu .

Znaci, duplo golo! Posto nekad samo pukne tac pa moze samo on da se menja a displej ostaje isti. Ali ti si ubo premiju. Kada ja budem imao info imaces i ti.

Na nekim telefonima moras menjati i tac i display ako ti samo staklo pukne a tac radi :slight_smile: Primer moja Xperia Arc S…pukao mi ekran i radi tac savrseno, ali ne mogu samo staklo da menjam nego moram i tac…a na npr xperia arc moze samo staklo da se menja…