Pomoc za Darksiders 2, problem sa zamrzavanjem

Igram Darksiders 2 vec 2 meseca ( i nije mo ni najmanje smorio), extra je igra, pretrazujem sve moguce na mapi, sakupio gomilu armora, oruzja i svega i svachega… Ostalo mi je jos malo stvari koje mogu da nadjem, a znam i kako i onda sam ubacio dlc: The Demon Lord Belial i tu nastaje problem… Cim sam pokrenuo dlc, napravio par koraka sa likom i zamrzne… Ja probam jos jednom i ista stvar… Obrisem dlc i nastavim main story i posle nekih 7 min igranja, zamrzne igra… Udjem ponovo i posle 10ak min opet zamrzne na razlicitim mestima… Batalim da igram par dana, skinem isti dlc ali od drugog uploadera, ubacim dlc, pokrenem, napravim par koraka i zamrzne ponovo… I sada je ispalo da je dlc zeznuo celu igru koja na random zamrzava na svakih 10ak min bilo gde i bilo sta da se igra u Darksiders-u… Ne znam sta da radim… A obozavam igru i toliko sam se trudio da sakupim sve ovo i doguram do zadnjeg levela… Jel se nekom desava ovo…?

Meni je za nekih 8h igranja zamrzlo x3 i onda sam batalio! Izbija me to max! Odlicna igra al eto… Nadam se nekom fix-u mada…

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Meni nije ni jednom, ali cim sam ubacio ovaj dlc, ubilo me… Jos sam se 2 meseca lomio da sakupim sve sto moze… Sada konstantno zamrzava da ne moze ni da se igra 5 min…

Pretpostavljam da si skinuo poslednji Title Update?

Da, da… Imam Title Update 2… Prepoznao je dlc, sve normalno… Imao sam i predhodna 2 dlc-a i sve je bilo ok… Ali sada nije normalno…

Na njihovom forumu se i dalje zale ljudi jer je igra neigiriva, bas zbog takvih bug-ova. Nadam se da ce izbaciti neki novi patch uskoro. Baci pogled na njihov forum, mozda pronadjes resenje za tvoj problem.
Whoops! Browser Settings Incompatible

Da li su toliki debili da ignorisu ovo…? Gledaj koliko se ljudi zali na bukvalno istu stvar… Valjda ce da srede nekako, da sam znao ne bi ni ubacivao taj dlc… Greota za dobru igru… Hvala za link…