Pomoc! Xbox 360E

Prije svega izvinite ako ne postam gdje treba.
Cao svima ja sam novi clan,e ovako vec neko vrijeme hocu da kupim playstation 3 ili Xbox 360
Odabir je pao na Xbox 360 jer sam probao oba i jednostavno mi xbox lezi bolje.
Imam ponudu Xbox 360E 500GB ostale informacije nemam,imam slike pa cu okaciti i ako mogu da vas zamolim da mi kazete da li je ovo vrijedno kupovine ?
Sto se mene tice ovo mi treba kao vid opustanja sa drustvom znaci nemam neke posebno prohtjeve,3-4 igrice i to je to.
Znaci samo osnovne informacije kakav je ovo model ima li probleme taj red ring ili kako vec i tako to,valjda nema potrebe da napominjem da sam pocetnik za sve ovo :slight_smile:

Bolje da dodas jos novca, i da uzmes Xbox One. Mislim da ti to nije vrijedno kupovine, vec za 170e imas polovhih konzola.

Hvala na odgovoru,ovaj kosta 100e,koliko vidim ako se uopste to i gleda,proizveden 2014?
Treba mi cisto nesto kad se drustvo okupi da padne ta fifa/pes i nba,ostalo tesko i da cu imati vremena toliko da igram …
Ima nekoliko diskova i nekoliko igrica u njemu,online …

Konzola sa slika najverovatnije ne može da se hakuje, pa si osuđen na kupovinu originalnih igara, a u tom slučaju je zaista apsurdna kupovina takve konzole.
Dodaš malo novca i eto Xbox One.
ILI, šmekneš već hakovane X360 konzole, sa punim HDD-om igara i jednogodišnjom garancijom:
http://www.xboxrepublika.com/shop/konzole-xbox/xbox360-rgh/

Ova nije hakovana/cipovan kako se vec kaze to a to sto kazes da ne moze,pitao sam gejmersku radnju kazu da moze ali meni to i ne treba,sto se tice igrica,uz njega dolaze na cd naravno
Gta V,fable,Moto gp i Mortal Kombat,i receno mi je da je NBA2k18 u njemu i jos mnoge druge i d su kupljene onlajn …

Onda briga manje…

Ovaj model xboxa je noviji jel tako? Kako se uopste pokazao? A sto se para tice,kapiram ja da je xbox one odlican i da mi za polovan treba jos 70-80 da dodam na ovo ali nazalost te pare nemam trenutno za tako nesto,ta varijanta otpada …

Da da, to je jedna od poslednjih edicija X360 konzole. Nema pregrevanje i blesavih kvarova.

Puno vam hvala,to je ono sto mi je trebalo jer bas nemam blage veze osim kako izgleda jer sam igrao na njemu haha :slight_smile:
Hvala obojici jos jednom,ako jos neko ima neki predlog volio bih da cujem,
Inace upravo mi se pojavila jos jedna ponuda
Xbox 360 Slim sa kinect,ovo kinect nemam pojma ni sta znaci,cijena bi bila slicna …

Taj kinect ti služi kad baš ispizdiš da imaš šta pri ruci da gađaš televizor a da to nije joypad.

2 Likes

Znaci po tebi su ove ponude toliko lose a ?

Ma ne, nemam pojma koliko danas košta 360, no taj kinect je trebao da bude next big thing u gamingu a pretvorio se u veliko ništa, zabava za dokone domaćice.

Pa bas sada gledam na youtube,mislio sam da je to nesto BIG jer je momak dok mi je nudio odmah rekao dodje i to sa njim … al dobro svaki ciga svog …
A ovaj rrod problem jel se desava na xbox 360e?
Inace koliko sam vas shvatio xbox360e je noviji i bolji od xbox slim jel tako?

Ma taj rrod je bio stvar do jaspera, jasper i dalje iteracije su ok.

A taj jasper jel zastupljen u ovoj konzoli 360E ?
Vidim na forumu cackam i vi to prepoznajete oreko amperaze ako se ne varam,ovaj ne 9,6A

E to mene zanima,kasnije bih vam pustio snimak da vidite kako radi jel okej,ako se uopste moze vidjeti neka smetnja preko snimka …

Da rezimiramo.
Ako kupiš E model, nema RROD-a, nema pregrevanja i nema nikakvih problema.
Ĺ ljaka kao besna!

Pa evo to je zakljucak price,ljudi puno vam hvala !! :slight_smile: