Pomoc...Upalile su se dve leve lampice

Imam Xbox 360 i juce posle sat vremena igranja upalilesu se 2 leve lampice.Resetovao sam konzolu iucitao ponovo igru i opet se sve isto ponovilo.
Sta da radim?
Kakav je to kvar?
Unapred hvala

pa u pitanju je najverovatnije RRoD. koja je ploca, kad si kupio konzolu? i koji je datum proizvodnje? imas nazad gde stekas adapter malu nalepnicu sa datumom proizvodnje. a mozes i da nam kazes sekundarni error code. to ces iscitiati tako sto, kad upalis konzolu i pojave se dva crvena svetla, pritisni i drzi dugme za sinhronizaciju konzole i joypada na konzoli. dok drzis to dugme pritisni Eject dugme na drajvu 4 puta. svaki put ces dobiti neka druga upaljena svetla. oni predstavljaju brojeve po sledecem kodeksu: sva cetri upaljena = 0, jedno = 1, dva = 2, 3 = 3. tako da npr mozes dobiti ako pratis ovo uputstvo sekundarni kod koji ce biti npr 0022…

proveri sve to pa javi da vidimo u cemu je problem…

Konzola je iz oktobra 2007.Otvorio sam je i ocistio od prasine i radi 20 minuta pa se opet upale lampice.Pogledao sam na net/u i te dve lampice znace da se konzola pregreva.Kako to da resim?

Imao sam jednu takvu u servisu… problem je bio u RAM-u…

Kod je 0031

Ili je ram ili je problem zato sto onaj metalni hladnjak lose stoji na CPU ili GPU,probaj da odradis x-clamp fix ako vec nisi…

Evo ti objasnjenje - mozda ti pomogne sta

Xbox-experts.com - Error code 3 RLOD E13 / 0031

Ram je u pitanju…:slight_smile: