Pomoc u vezi 2 arkadne igre

Cudo nevidjeno, znachi pokusavam bomberman live i pinball fx2 da stavim na externi hdd u XBLA direktorijum,(sve ostale xbla i ne xbla igre u Games direktorijumu rade, hdd formatiran na fat 32) stavim i konzola mi ne prepoznaje, stavim louncher ini u root externog on mi ne dize dash jtaga nego dash kao da konzola nije jtagovana :|, izbrishem louncher upalim box odem u freestyle file menager odem na usb0:\XBLA on mi ne vidi pomenute igre…
Sta da radim ?

za bombermana reseno usb0:\XBLA ovde je bio problem u louncher ini da se renaimuje u usb0 a ne usb kako pise u uputstvu (bar kod mene)
a pfx2 jednostavno kad treba da se pokrene vrati me u dash…sada skidam II verziju igre, mozda je zbog toga.

launcher nema veze sa time sto ti pises sada, launcher sluzi da ti podigne fsd automatski, drugo moras na internom hdd-u da stavis i da ne ceprkas po njemu nista vise, trece u samom launcheru imas CONTPATCH = TRUE to ti je ono sto otkljucava igre, resto ti je problem sa SCAN DEPTH kad zadajes putanje da skenira za igre, podigni scan depth do kraja i resio si sve probleme

i ne otvaraj non stop teme pokusaj nesto da resis sam prilicno je prosto :slight_smile:

Zar nije receno da mogu xbla ili arcade da se pokrecu sa externog hdd-a ?
BTW i druga verzija pfx2 nece da se pokrene.
PS
Uspeo sam, ali mi nekada dize konzolu u jtag dashboard nekad ne, kako da namestim da mi dize konzolu stalno u jtag dashboard a da pritom vidi sve arkadne igre ?

mogu da se pokrecu sa externog sasvim normalno, ali ti nesto radis pogresno u svemu tome, skidaj drugu verziju, trecu cetvrtu…

Pazi skinuo sam validnu i u jednom trenutku je proradilo ALI sada vise ne ne mogu da pristupim nakon paljenja konzole u jtag dashboard ide mi kao da konzola nije jtagovana,Izbrisao sam louncher iz root-a externog hdda i opet isto,Znaci vise mi ne ulazi u jtag dashboard i ne mogu ni 1 igri da pristupim ?:expressionless:

Skini launch.ini i spremi ga na usb, upali konzolu i udji u xex menu pa pokreni fsd manuelno, zatim ubaci taj usb i prebaci taj launch.ini na interni hdd i ne cackaj vise nista… fsd folder treba da se zove FSD to renamuj iz xex menija. Zatim lepo isprati tutorijal za instaliranje igara jer ne mozes da omanes

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Gde je xex menu ?
Ja imam samo Utilities file manager i otvara mi freestyle file manager
I tu imam Game
Hdd1
OnboardMU
Usb0
Ne vidim nigde xex menu :expressionless:
Nsao sam ga priijavljuje mi fatal crash !
Nece da udje u xexmenu
Ne vidi mi launch.ini sa usb externog hdd on je na root-u ali ga konzola jednostavno ne vidi ni iz freestyle file m ni iz xex-a

XEX menu je ili gde su arkade po defaultu /content/0000000000000000/ tu treba da bude i u NXE(fabricki dash) startujes demo i radi.

Nasao sredio sve radi moze lock
I hvala vam puno na pomoci !
:*