Pomoc oko zamrzavanja RGH konzole po nekoliko puta

Molim vas da mi kazete sta bih mogao da uradim kako bih rijesio problem sa zamrzavanjem konzole na RGH?
Dakle, imam Falcon konzolu, pa mi je FSD i sve za RGH na eksternom HDD Transcend 1TB (zeleni), a FSD pokrecem iz XeX menu 1.1.
E sada, desava se to da kad udjem u FSD , izaberem igru i pokrenem , ustopa, tj. zamrzne sve , i slika i zvuk, kao i kontrole, i tako ja restartujem konzolu, medjutim zna se desiti po 3 do 4 puta zaredom. Ja nekako rijesim problem tako sto pokrenem FSD iz drugog gamer profila, pa mi uspije, ali zato sljedece paljenje konzole, odabir istog tog profila koji je bio uspjesan izazove ponekad opet zamrzavanje.

Mene zanima da li tu moze ista da se ucini, s obzirom da je to falcon konzola i da je rgh1, koliko ja mislim, dobio sam cd sa fajlovima od cove koji mi je radio?

Da neko steluje RGH opet i da vidi zasto ledi. Ne bi trebalo na RGH 1 da ledi, jel i pre ledila ?

Moze svasta da bude. Eno bila slicna tema pre par dana gde su coveku dugo stajale igre na hdd-u pa se razvili bad sectori i neki fajlovi se corruptovali. Jel su to u pitanju neke igre koje dugo imas ili si ih nedavno nabacio na konzolu?

I te od nedavno i stare, nije bitno, jednistavno zasteka.
Mozda je do toga sto mi je hdd 3.0?

Mislim da su se na tvom externom razvili bad sectori , pa ne moze da pokrene igricu normalno , uzmi neki najobicniji fles od 8 gb pa sa njega pokreni igricu, pa javi kako radi. A ako ti zamrzne u sred igranja well… moze da bude i RROD blizu .

Ko sto kaze vidovic moze da bude RROD u blizini

Ovaj vidovicev predlog da prebacis na USB je dobar. Ako bude zamrzavalo i posle toga, znaci da je problem do konzole, a ne do HDD-a. U svakom slucaju probaj da obrises kesh u Storage settings.

Da li ce mi to obrisati igrice, to stvarno ne bih volio?
Mislim na brisanje kesa.

Nece, matori, zar zaista mislis da bismo te mi ovde savetovali nesto lose bez prethodnog upozorenja?