Pomoc oko rezanja XGD3 Igara

Potrebna mi je pomoc oko rezanja XGD3 igara za Hitachi drive, flesovan na lt2.0
Imam sve sto mi je potrebno, ihas 124b rezac, i sve ostale programe.
Procitao sam sve tutoriale na forumu oko toga i opet mi nije je jasno, neki kazu da moze, dok drugi kazu da ne moze, nisam pokusavao ono resenje kada ubacujem topology file, ali planiram i to da probam
Ako postoji nacin, objasnite mi kako da narezem, ako ne, cekacu lt3.0 za Hitachi :slight_smile:

liteon Ihas 124B moze 100% ja ga posedujem, ne znam ko ti je rekao da ne moze.
Mozes da rezes po upustvu sa payload-om ili da mu ubacis burnMAX FW i onda ne moras da se mucis sa payloadom.

evo tutorijal http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3359-tutorijal-ixtreme-burner-max-kako-flesovati-liteon-rezac-za-pc.html
evo kako da narezes http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/3311-mega-tutorijal-kako-proveriti-patchovati-i-pravilno-narezati-bilo-koju-igru-up-to-date-24-03-2013-a.html

Hitachi zavisi koji model imas, ako postoji LT+ 3.0 za njega onda moras na LT+ 3.0 i sa burnmaxom da narezes. U slucaju da za tvoj model ne postoji LT+ 3.0 vec samo LT+ 2.0 on nema XGD3 provere tako da je teorijski i sa truncate metodom rezati igre on neca da proverava samo ce da ucita kao obicne wave igre( nisam testirao u praksi retki su hitachi drivove u phat konzolama)

Za moj drive ne postoji jos lt3.0, pricao sam sa ljudima iz servisa i oni kazu da samo neke igre, nece raditi na njemu, ali ne zele da mi kazu koje igre nece raditi.
Citao sam da kada zelim da narezem igru za lt2.0 ne trebam da je propustim kroz abgx360, ako je ne propustim kroz abgx ja ne znam koji file da rezem, da li onaj .iso sto sam skinuo, ili .dvd koji dobijam u vecini slucajeva sa skinutom igrom, i da li si ti mozda cuo za taj nacin resavanja problema?

DVD fajl biras u imgburn, procitaj tutorijal.

Za svaki Hitachi koji podrzava XGD3 je izasao LT+ 3.0 ne znam kada si ih pitao ali postoji LT+ 3.0 za sve hitachije kojima treba.

Resio sam problem, narezao sam sinoc Far Cry 3 i evo radi kao podmazan, koristio sam topology za lt2.0, procitao sam tutorial na forumu za taj nacin rezanja, i evo sada radi kao sat, hvala u svakom slucaju.

Problem resen
Lanac i katanac :slight_smile: