Pomoć oko pržilice!

Pozdrav svima…novi sam na forumu…imam jednu neugodnost oko pržilica za xbox 360 igre a to vjerovatno iam dosta ljudi…
dolazim iz HR i ovdje nema nigdje za nabaviti pržilice adekvatne za prženje igara za xbox 360 konzolu lt + 3.0 i xgd3…
znam da samo neke pržilice mogu to pržiti kako treba pa bih vas molio dali ove pržilice to mogu…
Asus

DRW-24B3LT
DRW-24B3ST
[SIZE=4]DRW-24B1LT[/SIZE]
DRW-24B1ST

ovu koju sam označio crvenom bojom tu mogu nabaviti i čitao sam po par foruma da ona može podržavati jer ima isti chipset…vidim da ste doista znalci ovdje na ovome forumu pa bih molio da mi kažete jel bi ta bila dobra…hvala vam unaprijed sa vašim odgovorima…

Moze taj ali moras obratiti paznju jer su stariji modeli s A chipset-om

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Mozes ga crossflashovati bez problema, evo ti modela koji su podrzani, potvrdjeno od strane c4eva-e:

[LEFT]Cross-Flashable Models

ASUS
DRW-24B3LT[/LEFT]
[SUP][/SUP]
[LEFT]DRW-24B3ST[/LEFT]
[SUP]
[/SUP]
[LEFT]DRW-24B1LT[/LEFT]
[SUP][/SUP]
[LEFT]DRW-24B1ST[/LEFT]
[SUP]
[/SUP]

Puno vam hvala na brzim i po mene dobrim odgovorima…zaista je sjajan ovaj forum…

uhhhh…sada me ovo buni…
Kako ću znati dala je taj model A ili B…da ne bi pljunuo novce bez veze?znači postoji mogućnost da je A model !?..Našao sam je preko oglasnika i nije potpuno nova…zato me ovo stavilo u nedoumicu…

EDIT-club.myce.com
Now the A series drives are no longer produced so your chances of getting an A series drives from a retailer such as Newegg is slim. Looking at reviews on Newegg for the DRW-24B1ST, there is one dated back to March 2011 reporting a B series drive.

Našao sam to…na forumu…znači po ovome ako je proizvedena do marta 2011 je model A…SADA me zanima gdje na pržilici točno je neka oznaka po kojoj ću biti siguran koji je model ??? i da li je taj datum točan…??

probaj na google da potrazis, obicno ljudi koji traze napisu obrati paznju na to, na tom stickeru ti je to a na verziji A nema i slicno

nažalost ništa od nje…na naljepnici je datum 2010 godina…gledao sam na netu…prekopao sve živo…ajd italija mi je blizu pa često idem tamo…možda se nađe…hvala na odgovoru…