Pomoc oko overklokovanja

Pozdrav svima imam jedno pitanje i preko mi je potrebna pomoc evo ovako da skratim pricu sto je vise moguce hteo bih da pojacam performanse graficke i procesora imam graficku AMD R7 250 MSI 1GB ddr5,I procesor AMD ATHLON 740 3,3 GHZ QVADQORE 4 JEZGRA,e sad da li je moguce staviti graficku da radi na hight performance bez overklokovanja posto sam usao u BIOS 2 za procesor i pojaco ga na 4,2GHZ preko OC GENIE2 SISTEMA zapeo mi je na ASSASINS CREED UNITY secka pa bih zeleo znati da li graficka moze da se pojaca bez over klokovanja.Hvala unapred

odradi update AC Unity-a prvo a onda stavi Catalyst 14.12 OMEGA drivere, onda ce igra da ti radi normalno + mozes da je igras na MEDIUM detaljima, za resto si hendikepiran sto procesorom sto memorijom graficke, jednostavno nije za vise

Izvini brate kako da odradim update jel skinem sa neta ili iz igre a omega drajvere skinem sa njihovog sajta jel to

E brate evo uradio sam kako si reko skinuo sam Catalyst 14.12 omega instalirao samo neznam posto sam vec imao catalyst od graficke pa sad neznam da li da obrisem jedan ili ako ovo nisu posebno za graficu drajveri jedino neznam kako da updajetu UNUTY jel mozda zbog toga sad malo secka

Trebao si da izbrises kompletno prvo stare drajvere pa tek onda da nalepis nove[omegu 14.12].Skines update-e preko neta imas ih 4 cini mi se [v1.1/2/3/4] i nalepis tamo u folderu gde si instalirao.

i NEZNAM se pise odvojeno,pa dokle viseā€¦

znaci da izbrisem stare drajvere jel moze to samo ili da izbrisem oba pa onda da nasnimim

Izbrises drajver, resetujes pa onda instaliras nove, zna nekada da pomogne mnogo. Moze da radis direktan update on obrise i instalira nove ako su od istog izdavaca i tip, probaj sa direktnim updateom bez brisanja.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Jel mogu direktno za Assasins unity update da skinem?

Mozes brate

Ljudi ja se izvinjavam sto smaram sa asssasinsom imam problem opet skinuo sam petch 1.2 instalirao prekopirao izbacuje samo eroor kad pokrecem igru