Pomoć oko odabira slušalica

uzeo stinger,brutalne slusalice,malo je reci da sam zadovoljan!

Sto bi kupovao slusalice zalepi zvucnike na usi i cao,zdravo.

Ako si u mogucnosti uzmi Koss Porta Pro. Odlicne sluske.

Imas u Gamesu na akciji HyperX Cloud 2 za 11000 din, one su ti bolji izbor od HyperX Stinger. Ja imam Asus Orion Pro pa predpostavljam da su Strix 2.0 jos bolje slusalice ali da sad kupujem ipak bih uzeo Cloud 2, jer za njih kazu da razvaljuju sa zvukom. Mogu i za muziku fino da posluze :slight_smile:

Imao sam par komada, nema ih vise kod nas, bio popularan model pre 7-8 godina. Ok zvuk, ali su otvorene, kvari se kabl, puca mehanizam. Od tada samo bubice kupujem.

Na hyperXcloud 2 imas i opciju za virtualni 7.1 zvuk…koji je veoma koristan prilikom igranja MP igara…

Ako se priča o bobicama, sennheiser i nećeš se nikada pokajati… Ortak zaboravio kod mene pa je došao tek posle nedelju dana da ih uzme, za gaming, filmove i muziku, nema bolje :-DCena nije prevelika, ali jeste veća od većine bubica…

Koji model tacno?

sennheiser cx 300 je oko 6000 ili malo skuplja varijanta je momentum in ear nisam vidjao skorije, tako da ne znam cenu ali su negde oko 100€…

1 Like

Cek ne kontam zasto od tad samo bubice kupujes. Zar nije pametnije da si kupio neki drugi model/marku umesto sto si forsirao te falicne slusalice? :slight_smile:

Imas nekoliko modela bubica koje imaju bolji zvuk nego polovina slusalica na trzistu.

A vidi da se ne lazemo, nema pravog zvuka bez solidnih hifi slusalica. Bubice kupujem uglavnom u rangu 3000 din i nije mi to nista posebno, e sad bubice od 100 eura nisam imao prilike da probam.

Koristio sam Razer Hammerhead Pro V2 bubice i brutalne su, mislim da lagano mogu u rang sa nekim jacim slusalicama.

Koliko kosta to zadovoljstvo? Mocno izgledaju

Mislim da su trenutno nekih 80-90 evra.

Bubice koristim jer su mi jeftinije i lakse za nosenje. Previse sam dobrih slusalica unistio, upravo tih Koss jedno 4 komada.

Ako je nosenje u pitanju onda ok, to je vec nesto drugo :slight_smile: