Pomoc oko kupovine

Pozdrav ljudi, zanima me da li neko ima iskustva sa best buy-om, da li je uopste moguce kupovati iz Srbije? Naime nasao sam Microsoft Lumiu 640 za 30$ sto je smesna cena. Svaka pomoc bi mi dobrodosla, unapred hvala. :slight_smile:

Best Buy je US Only. Otud i te jeftine cene.

Zainteresovao si me i sada bas gledam ponudu. 30 usd je smesno. Ali koliko vidim tel je sa AT&T mreze… Da li je to SIM Free?

Nope, to je kao kod nas kad je ograniÄŤeno na Vip ili druge operatere.

Ne vidim uopste svrhu pratiti te retail US ponude kod nas.

Imate gomoli sajtova gde se to prati, npr

Ali svrha toga u srbiji je da gledate i placete.

Ma mogu ja da kupim. Vec sam razmisljao da posaljem drugara u radnju da vidi i kupi. Ali kapiram da to nece raditi ovde… Obicno svi ti sto su sa predznakom mreze ne rade.

Nisam istraživao, jer mi nije preterano potrebno, ali sigurno ima proxy usluga za stvari iz US, kao što ima za Japan, poput Samurai Buyer.

Lumije ne mogu da se otkljucaju na sve mreze… Jbg, takva je situacija…

Ljudi nov sam na forumu, mozda ne bih trebao da se ubacujem na ovu temu ali mi je bila najpribliznija onoj koja mene interesuje. Tice se online kupovine sa recimo sajtova kao sto su gearbest, everbuying, aliexpress, itd… Da li je neko narucivao sa nekog od ovih sajtova i kakva su vam iskustva? :slight_smile:
Izvadio sam skoro visu bas zbog toga pa bih hteo sad da narucim ali da me ne prevari neko

Jeli imao neko iskustva sa HTC One M9, posto mnogo slusam muziku uglavnom preko telefona potrebno mi je da mi je dobar zvuk ali preko slusalica ovako preko ovih zvucnika mi nije toliko vazno. Ako je neko koristio sta savetuje? Takodje moze i neki drugi telefon koji ima kvalitetan zvuk

LG G3 i G4 imaju brutalan zvuk, ali i odlične slušalice koje stižu uz telefon.

Taj HTC M9 nisam imao ali sam imao neki drugi HTC i uz njega Beats slusalice. Ubedljivo najbolji zvuk koji sam cuo. Nisam cuo bolji ni na jednom drugom telefonu. To je moj utisak o zvuku. Ali nikako ne bih uzeo HTC vise… Barem ne u skorije vreme.

Hvala obojici, ja imam G2 pa bih ga menjao ali mi HTC nekako u ovom trenutku najpristupacniji. Marko zanima me jesi imao nekih problema sa tim telefonom ili nešto drugo? Uglavnom vidim da kamera nije nešto mada mi to i nije toliko bitno i trajanje baterije koje je navodno apdejtom na 6.0 rešeno.

HTC se meni po dizajnu i njihovom izgledu androida svidja. Imao sam dva komada. Ali… su teski cigani. Prvi odustanu od podrske za korisnike, prvi prekinu da rade update za svoje telefone. To ne mislim samo na neke losije nego na top modele. Kupis top model od 500e i onda za manje od dve god nemas nikakvu podrsku zvanicnu. Bruka i sramota. A onda telefon uspori da je za djubre.
Naravno mozes sam da nesto radis i ubacujes noviji android itd… Mene to smara i nemam zivaca to da radim.
To je moje iskustvo.