Pomoc oko kupovine polovnog xbox-a

Drugar planira da uzme polovan xbox360 za sestrica, pa me je zamolio da mu pomognem. Naravno treba da prodje sto jeftinije (do 150e) a da konzola ipak sluzi duzi vremenski period. E sad nasao sam na limundu sledecu licitaciju xbox 360 slim flesovana sa lt 3.0-mat boja ekstra - Limundo.com
Posto vec duze vreme ne pratim previse xbox scenu zanima me sta mislite sta moze biti uzrok ovog problema koji je opisan o stanju konzole i dali mi se isplati da se bakcem sa ovim.
Evo i opisa problema

sve je radilo super do pre par dana kada je pocela da zakucava,radi neko vreme normalno i onda zakuca i kada je opet resetuje nekada krene iz 1-rve a nekad iz 5-6 puta,i to zakuca kada krene onaj logo od xbox i tu stane,to je sve pocelo da se desava odkad sam nosio na flesovanje lt.30 od tada je pocelo da pravi problem

bezi od toga :slight_smile:

konzola ima neku muku nije to samo do flasha ko zna sta je taj uradio prilikom flesovanja, da nije mozda nesto pokidao usput, a ima i konzola koje hoce da zabadaju tako sme od sebe, prvenstveno 4GB modeli

Vlado hvala puno, bio sam skeptican, pomislih mozda moze nesto da se skarabudzi za male pare, ali ipak je bolje ne eksperimentisati.
Moze lock

ok zatvaramo :slight_smile:

inace to je ono staro pravilo, ploce koje ne prodju sve top kontrole prilikom Quality Check-a u fabrici idu u nize modele, tj idu kao ARCADE ili 4GB modeli kod slima, nema skarta sve se prodaje posle problemi i resavanje garancija… a onda se te iste vrate nazad fabrici pa budu REFURBISHED modeli koji se posle opet pustaju u prodaju, i to dovodi da nas dragi M$ uzima jos $$$

zacaran krug bre :slight_smile:

To je hardwareski problem, imao sam jednu takvu i nista sto se tice software-a joj nije pomoglo. Moj savet bezi od te konzole neispravna je 100%