Pomoc oko izbora PS3

Molim vas da mi pomognete oko izbora PS3 konzole.
Treba mi polovna konzola cijene oko 150 eura.
Zanima me vase misljenje koji model treba da bude, koja verzija , i da li ce moci da se i dalje igraju piratu na toj konzoli, kao i obavezan kriterijum da se moze igrati GTA V.
Mjesto sa kojeh bih kupovao je PIK.ba - Svijet Kupoprodaje
Unaprijed hvala, i molim vas da objasnite vas odgovor, jer nisam bas upucen u PS3 konzole.

Au brate imao sam jednog zabiljezenog u bookmarks, davao je slim za 270KM, sad cu pokusati da ga otkopam. Ako imas uz njega x360, pirati ti ni ne trebaju na ps3

Edit: evo ovaj bi dao za 280, samo jos uzmes GTA :slight_smile:

Najbolji je PS3 Slim 2004A, prva revizija Slima, bolja od ovih kasnijih. Ako su van tog cenovnog ranga, uzmi PS3 FAT CECHH ili CECHL. PS3 Slimovi 2504A i 2504B retko koji podrzava cfw, tako da ti je od slimova najsigurnija varijanta 2004A, a od Fatova od CECHH do CECHL (oni raniji se mnogo, ali mnogo kvare). I pazi da OFW bude 3.55 ili manji, ako je 3.56 ili veci moraces da ga saljes na downgradeovanje (vracanje na proslu verziju sistema) sto ce te kostati. I izbegavaj kupovine ako je konzola imala bilo kakve kvarove.

Suma sumarum:
PS3 Slim 2004A
PS3 Fat od CECHH do CECHL revizije
OFW do 3.55.

Cech H aleksa H, do kraja phatove mozes, slim najbolji 2004a ili b, ili ako nadjes 2504 ali oni su 50-50% da su ok, ima i dobrih ima i losih

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Nece mi valjda op uzeti za zlo sto sam progutao jedno slovo :stuck_out_tongue:

Ma nema pravila slim je najbolji sa CFW. Aleksa moj ps3 phat je bio CECHH no no dobio YLOD… :slight_smile:
Nema pravila svaki slim je ok to je provereno, cech2504b 1A datecode poslednje serije za cfw temp 62-65C isto kao cech2004 serija nema pravila kazem ti video sam ih mnogo po nekim zapazanjima sa neta i ostalog slim je pouzdaniji mada neko moze i tenk da slupa :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

U mene je taj tip konzole. Odlican. Mudro zboris :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Hvala, ali ovaj tvoj kaze cech 3000.
Sta sad?

Konzola ne moze da se downgradeuje. Jedini nacin da igras pirate jeste da das 100+ evra za neki ODE ili kako se zove vec. Uglavnom, ne isplati se.

Sony playstation 3 - Sony - Konzole Bijeljina - PIK.ba

A ovaj?
Niste nista rekli za superslim?

Ne moze superslim, najkasnije sto mozes uzeti jeste Slim 2504A/B i kao sto rece studiovpc to je 50/50 da li ce moci da se downgradeuje.

Ali ako nije flesovana?

Da li je u redu ako ima cfw 4.40?
Je li to znaci da je sve u redu i da je spremna za pirate ,pa cak i GTAV?
Cijena 200KM.
U pitanju je fat model , kaze cova da je CECH04
3-113-118-01

Ne moze.

Spremna je za pirate, ali ne znam koji fw zahteva GTA 5. Bitno da mogu pirati na njoj, posle ti mozes lako da promenis CFW.

Hvala , kolega, a i ostale kolege.