Pomoc oko externog harda

Ako hdd radi on radi, ako ne radi on ne radi na xbox, kako ga ne prepoznaje stvarno mi jije jasno i cudno. Kazes u file manager vidis sadrzaj hdd a ovako ne vidis u biblioteci sto po meni sve sumnjivo mi deluje. Ajde ako imas ubaci neku stariju verziju fsd-a pa probaj sta se desava. Jesi skinuo FSD sa interneta cist bez startovanja … Nisi imao nisa u content i size 83mb ?

Za greške kriviti Tapatalk 2

ubacio novi I to je to…I meni cudno,cak nekada vidi igre a uglavnom,ne…neverovatno…cudno…neznam vise sta da kazem…
inace da ne zaboravim da zahvalim I tebi na pomoci…

Bas bas bas cudno ali bas… Znam da usb flesevi zezaju ali za hdd prvi put cujem, hoce samo kada sw naknadno ubacuje u fsd da ga isti ne registruje ali stalno, bas cudno

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

E da ako je to slim konzola pa sto ga ne ubacis kao interni?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

ja to hocu na FAT konzoli pa da je dam klincu posto imam interni HD na njoj a ovo da bude externi…

uzmi zameni te hardove, izvadi taj interni i umesto njega ubaci taj novi, formatiras ga, uneses serijski i zavrsne format, tako ce da radi extra

a taj njegov interni stavis u kuciste od externog i resio si muku za svagda…

to ti je najbolje resenje koje mozes da uradis

cek,cek…ako sam te dobro ukapirao,kazes mi da na FAT konzoli interni hard pretvorim u eksterni a eksterni u interni…nisam znao da to moze,ako sam te dobro razumeo…
objasnio si mi kako externi u interni ali kako interni hard od konzole da prebacim u externi…

bas to :slight_smile:

vrlo je prosto i da se otvori kuciste hdda i internog i externog

samo pre toga na neku flesku prebacis profil i saveove

uhhh…to mi je malo shit da radim,nikad probao do sada…

ako hoces odradicu ti ja za ban badava zao mi vise sto se mucis sve si na*ebao oko toga heheheh posaljes mi samo konzolu i te hardove i sve ti sredim kako treba, placas naravno samo slanje

Prosto, skines sa konzole, ispod nalepnice jedan sraf, odsrafis, ispod hdd otkacis ga od kablova, skines, stavis taj tvoj i vratis kako bilo.

hahahaha,nasmeja me malo na svu ovu muku…javicu se ako ne resim nista,probacu jos dan-dva da mrckam…

frka mi najvise jer gubim onda garanciju na novi HD a kao sto rekoh,nikad probao…hvala na obavestenju I podrsci u svakom slucaju…

koja garancija ne vidi se nista da si skinuo veruj mi :smiley: taj transcend se tako lako skida, ona guma najteza da se skne od svega

inace ovo da te nasmeja, pa ono stvarno znam kako je klincu kad ceka vise da igra a ne moze odmah :slight_smile: polazim od tog stanovista, jer sam bio u tim godinama i znam kako je… samo sto jos uvek nisam prerastao te godine :smiley:

odlicno te razumem i za cekanje i za nase igranje…:emoticon-0100-smile

tako da ono kazem ti ponuda i dalje stoji :slight_smile:

ako ces sam vrlo lako ide, samo ti trebaju torx srafcigeri T5 valjda ide na xbox hdd, na transcend samo 1x krstasti ti treba i resio si sve… mnogo ide lako

torx-eve nemam a i posteno bolje mi je da uradi neko ko zna nego kao ja,ko nezna…javljam se sutra na pm…sta da ti kazem,od hvala nema nista…

ma ne treba nista rekao sam ti samo uzviaj daj da zamenimo to kako valja…

ovo ti je usluga kao sto kaze stari Corleone, mozda ces mi trebati jednog dana hehehehehheheheheh

:)…

imam jos jedno pitanje: posto mi konzola ne provaljuje HD,kada ga zamenim iz externog u interni da li ce da vidi ceo HD tj svih 320GB i da li ce da vidi ceo interni kao externi od 120GB?

videce se interni od 320GB ceo normalno… kao i sada ovaj od 120GB tj nece pisati 320GB znas i sam da malo jede uvek ne prijavljuje svih 320

externi u FSD se vidi ceo od 120 GB

ne brini se podesicu ti i FSD kako treba

jedino u MS DASH nece da se vidi ovaj od 120 posle nikako, jer MS DASH TE NE ZANIMA VISE

dakle sve ces u FSD lepo posle, tu je sve prikazano, namesticu ti sve sto treba